Zone Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By KaLicH

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
728
0
Geldiği Bilinmiyor
Arkadaslar bunu söylemekten üzüntü duyuyorum ama bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp oldugu için benim zone almam lazım videolu anlatım bulamadım . varmı elinde olan veya teamdan felan ögretebilecek.

Aftemelouchos

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,695
2
Balıkesir -- Erdek
Kardeşim Zone -H 'de notify kısmı var oraya gir Attacker bölümüne kimin adını yazacaksan yaz mesela bizim sitemizde zoneler zone h'de ZoRRoKiN adına alınır.
Aşığıda senden sitenin ismini ister oraya siteyi yaz bir aşağıdada saçma saçma seçenekler var birini seç ve enterla.
Zoneyi aldıysa OK yazar almadıysa Error yazar.
Eğer alırsada Onhold bölümünden zoneni alabilirsin aynı şey diğer zone siteleri içinde geçerli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.