Zone-THT Hakkında :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter
Arkadaşlar Zone-THT Adında Bi Zone Sitesi Açmayı Planlıyorum Kullanılırmı Tutarmı ?

Eğer Fikirleriniz Beni Tatmin Ederse Açmayı Düşünüyorum :)

Integin

DeDe
19 Mar 2017
2,572
21
Ötüken
Bence tutar dostm
ama sadece tht gelir nede olsa dusmanız cok hacklemeye calısırlar siteni

onun yerine tht nin adı gecmesz türk zoneh sitesi olsn modlardanda izin iste kullanılsn

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
bence tutar hocam helede grafik tasarım çok çok iyi olursa ve sizde grafik tasarımda çok başarılısınız

ByCha

Üye
24 Ara 2015
249
0
Yaparsın iyi güzel lakin şöyle düşün.

biri çıkıyor ve siteyi hackliyor ne oldu THT'nin Zone sitesini hekledik.
veya ddos atıyor. Ne olduğu fark etmez sadece sitenin imajı bozulur.

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Dostum 800 bin üye oradan alır ise bir günde 800 bin zone Türkiye'de başka böyle bir site var mı ? ben bilmiyorum :) tabi ki tutar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.