Zte Zxv10 W300 modem arayuz sifresi ve idsi

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
sa bende Zte Zxv10 W300 bu modem var komsu ile kullanıyoruz onda aslında modem modemin arayuzune girmem gerekiyo ama giremiyorum ne denediysem olmadı admin admin demeyin olmuyo :D herneyse yardım larınızı bekliyorum saygılar ...

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
komşundan isteyebilirsin .. eğer vermiyorsa hemen 1 senaryo veriyorum :
ilk önce iğne bul koy biyerine.. git evine pc başına bir işin olduğunu kendi bilgisayarının çöktüğünü söyle .. biraz hoş muhabbet ve ne içersin diye sorması lazım bu arada .. sormaz ise bir bardak su veya nescafe vs.. iste o gittiğinde modemi eline al ve fabrika ayarlarına döndür --arkasında iğne deliği kadar bir yer var oraya sok iğneyi 4-5 saniye bekle internet bağlantısı gider ise işlem başarılı demektir .. sonra büyük ihtimal id pas şunlardan biri olacaktır eğer ttnet ise ..
k.Adı: admin
Şifre: admin

k.Adı: admin
Şifre: ttnet

k.Adı:admin
Şifre:password

mutlumusun :)

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
yok gider senaryosusda yapabilirim adam odun anlamaz zaten de izin verir beni severde soyle bişe var internette lokum yazıyo isim olarak ama gunlugu 2 lira olandan deil bu ttnet mi tam bilmyiorum yani ama dedigini yapıcam saoalsın insallah olur

dali61

Yeni üye
22 Tem 2013
44
0
hiç gerek kalamdı kuzenimin modeminin altına bakmıstım bi ara bi sifre yazıyodu onu denedim olsu aynı model deildi ama ttnet oldugu icin girdi vallaha :D

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Git deki arayüz şifreni verirsen sana Brazzers Şifreleri vericem eğer kendi bulamıyosa ki zor bulması patlamamış kesin kabul eder :) Brazzers bu borumu :) Ben veririm alıcağın siteyi :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.