Zula Hile Siteleri

mehmetty25

Yeni üye
26 Tem 2019
37
0
Öncelikle sa arkadaşlar bu gün bi ' soru kafama takıldı.Millet zula hile sitesi açıyor.Bunların başı belaya girer mi sizce? Sonuçta Zula Türk yapımı bir oyun

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
kardeş dinamik oyun ve hergün açığı kapatılıyor csgo gibi bişideğil ruslar gelsin hile yapsin sirf oyun türk olunca biliyor herkez hile yapcak kapatiyor böyle bişi yokdur en fazla açık ile yapılır oda kapanıcaktır ve o siteleri diyosan firma dilekçe ile gidip mahkemeye başvurmassa kapanmaz hile programlari hele zula ise full rat trojen bilgisayara sizma o oyunlar oyun motoru ile yaziliyor ve hemen hemen oyun motorlarinda açık bulmak zordur boş boş şey gidicen parayla alcan para fln aim fln gereksizdir androidde diyosan onlar root telefonda yapiliyor androidde mevcut ama root lazm

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Merhaba, bu tip durumlar illegal olduğu için cezaya çarptırılma ihtimali yüksektir ki Zula gibi oldukça aktif bir oyunda bulunan bir açık mutlaka çok kısa bir sürede kapatılmaktadır.

Vorian

Yeni üye
30 Tem 2019
29
1
.
Öncelikle sa arkadaşlar bu gün bi ' soru kafama takıldı.Millet zula hile sitesi açıyor.Bunların başı belaya girer mi sizce? Sonuçta Zula Türk yapımı bir oyun

Çoğu çalışmaz. Çalışsa bile büyük ihtimalle trojan vardır. Kim bedava hile yapıp dağıtır ki? Ben belli olmaması için kendim kullanır kimseye söylemezdim. Oyun ekibinde olsam bir açıktan yararlanılıp hile yapılmışsa açığı kapatırım. Yapanlarla uğraşmam bile. Çünkü adam benim beyinsizliğimden yararlanmış derim. Ama uğraşmak isteyen, kendini tatmin etmek isteyen oyun yöneticisi gidip dava açabilir ki yasal olarak da haklıdır. Yani başı belaya girebilir :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.