Zula pepsi kod oluşturucu

Kiritotatsumi

Yeni üye
6 Nis 2020
5
0
Merhaba arkadaşlar bu benim 3. Konum pepsi kod oluşturulduğu Pepsi kodu oluşturup deniyor. Artık şansınıza bağlı ne kadar gelirse. Başlayalım;

1- Öncelikle tampermonkey eklentisini chrome ekleyelim. https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo?hl=tr
2- Sonra sağ üstten eklentinin üstüne basıp yeni betik ekleye basıyoruz.
3- Orada çıkan kodların hepsini silip benim yazdığım kodu ekliyoruz. https://controlc.com/7042cf70

4- Son olarak zula pepsi kodu oluşturma yerine gelip scripti etkinleştiriyoruz ve kendi kendine denemeye başlıyor.

Ben kiritotatsumi iyi eğlenceler 😉

kdrcnkyk

Yeni üye
29 Eki 2019
1
0
Şu an Zula'yı indiriyorum, deneyip yorumu editlerim. Teşekkürler. :)

Edit: 20 dakikadır deniyorum fakat herhangi bir bulunan kod yok, çalışma yöntemini anlatır mısın biraz?

Son düzenleme:

digE

Yeni üye
16 Nis 2020
27
0
Dostum Burda Açık Söyleyeyim WoxArea Hem Senin Hemde Sagopa K'nın İçeriklerini Çalıyor. Çıldırıyorum Ya. Sagopanın Yaptığı Rat Programını Editleyip Albat Ratmı Ne Diye Koymuşlar. O Siteye Kardeşim Giriyordu. Lan Bi Baktım Sizin İçerikler. Bilgilendireyim Dedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.