Zyklon HTTP Botnet // 2017 Güncel Botnet

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
[COLOR="WhiteEvet arkadaşlar bugün sizlere uzun süren araştırmalar sonucunda bulduğum GÜNCEL botneti sizlerle paylaşıyorum. Program bana ait olmadığı için kullanımdan dolayı doğabilecek sorunlardan [COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/I1Z7q"] TIKLA[/URL]

[COLOR="Red​

Son düzenleme:

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Video'da gösterdiği şeyler beni mest etti diyebilirim. Gerçekten çok hoş bi botnet. :)
Winrar şifresini alabilirmiyim.

jacarantha

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
884
0
DDos Cenneti
Evet arkadaşlar bugün sizlere uzun süren araştırmalar sonucunda bulduğum GÜNCEL botneti sizlerle paylaşıyorum. Program bana ait olmadığı için kullanımdan dolayı doğabilecek sorunlardan HaCKeR CaSToR ve TurkHackTeam sorumlu değildir. Rar pass için teşekkür butonuna basıp yorum bırakınız. Şifreler ö.m yoluyla gönderilecektir.

Botnet'ten Görüntüler
f27784cc5c1d52d8f596415bbd56c5f419116361

d5015a90f920d34824c19042b9e35a1d6dd96327

9cb91ba99ba3dbe67ec6e5cf019ea9a400185941

İndirme Linki
TIKLA

Videolu Anlatım
https://m.youtube.com/watch?v=-zVmXhtGoLw

NOT=Videolu anlatım bana ait DEĞİLDİR.

Teşekkürler.Rar Pass Please :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.