Zynga bug yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ddssaa

Yeni üye
15 Şub 2008
1
0
2 hesap var diger hesap av
iki hesabın da parası av olan hesaptan fazla olmak zorunda
av all in yaptıgında diger iki hesapta all in yapıyor sonra 1 coins yanı 1 dolar da diyebiliriz atışlarla
surekli raise yaptırılıyor bu programı gordum biraz tuzlu fiyatı var pekte satmıyorlar en son ben 5000 euro teklif etmiştim :D saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.