Zyxel-VMG3313-B10A Port Yönlendirmesi olmuyor

gleylon

Üye
22 Haz 2015
100
8
Mdemim başlıktada olduğu gibi zyxel internetteki tüm videoları izledim hatta tüm proframları denedim fakat orada gösterilen wan arayüzü bende yok ne yapmam gerekir?

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
Wan da ppp cıkmıyor anladığım kadarıyla sorun bundan kaynaklı. Bu durum ile pek detaylı bilgim yok. Lakin ppp wanı kurman gerekiyor. Örnek vermek gerekirse bu konuda modemin yanında tiv*b* aldığımız zaman gelip kurulumunu yaparlar İPTV diye wan adıı oluşur. Bu olayda aynı olay. ppp wan için VCI VPI ayarlarını yani kurulum için hangi seçeneklerin hangi aralıkta olduklarını araştırarak bulabilirseniz sorunu çözebileceğinize inanıyorum.

Son düzenleme:

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
Wan da ppp cıkmıyor anladığım kadarıyla sorun bundan kaynaklı. Bu durum ile pek detaylı bilgim yok. Lakin ppp wanı kurman gerekiyor. Örnek vermek gerekirse bu konuda modemin yanında tiv*b* aldığımız zaman gelip kurulumunu yaparlar İPTV diye wan adıı oluşur. Bu olayda aynı olay. ppp wan için VCI VPI ayarlarını yani kurulum için hangi seçeneklerin hangi aralıkta olduklarını araştırarak bulabilirseniz sorunu çözebileceğinize inanıyorum.

Bu WAN da ppp çıkmaması dediğiniz hikaye modem arayüzümde "MyISP_PTM_35/ppp1.1" yazması ama port açarken seçenek olarak gelmemesi ile alakalı sorunu çözüyor anladığım kadarıyla, yanlışsam beni düzeltin lütfen. Bu sorunu çözmek için ekstra bir para ödemesi mi yapmam lazım yoksa dediğiniz kurulum zart zurt o işleri kendim halledebilir miyim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.