Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
vıdeoda bır wıfı kırmaya çalışırken bendede oldu fark ettım ıptal ettım kestım o kısmı sanırım.
mutlaka bağlanır beklemelısınız
20 Dakika Beklememe Gerek Kalmadı Şimdi Geldi Sonuç Kıramadı :)
Teşekkürler Herşey İçin Black-King Heryerde Denicem Bunu Kırana Kadar
xJXn2j.png

Son düzenleme:

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
bunlar wpa değilde wep korumalı modemlerde kesin oluyor sanırım pin ile modeme giriş sadece wep korumalı modemlerde olur diye biliyorum..

TenqizaLp

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
507
0
Ankara
Hocam ben bir problem yaşıyorum inş yardımcı olabilirsiniz.. şimdi ben bütün ağları deniyorum tek tek ama hepsinde progresbarr yaklaşık yarıya gelince kalıyor orda..

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Hocam ben bir problem yaşıyorum inş yardımcı olabilirsiniz.. şimdi ben bütün ağları deniyorum tek tek ama hepsinde progresbarr yaklaşık yarıya gelince kalıyor orda..
Bende De Öyle Bekle 5-10 Dakika Kesin Sonuç Veriyor Ama Olumlu Vermiyor Sanırım Sen Yinede Bekle Olumlu Verir Belki Bende Vermedi.

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
Yine müthiş bir proje okul müdürü 7 kez şifreyi değiştirdi 7sindede buldum yetti artık dedi benim türkçe notumu 10 puan yükseltmek amacıyla anlaştık

TenqizaLp

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
507
0
Ankara
malesef olumlu cevap vermedi :) sizdede şöyle bir problem varmı :
güncelleme bölümüne gelip güncelle butonuna bastığımda program yanıt vermiyor durumuna geçiyor.. kapanıyor

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
son güncellememizle beraber zyXEL modemlerı %97 verimli sonuç alabilirsiniz.
Güvenlık sıstemı fark etmez zyXEL modemlerı %97 kırabılırsınız.
Iyı kullanımlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.