A
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • Estağfurullah ne demek , bak , sen sunucuyu seçince yandaki beyaz kutuda bir güvenlik kodu yazacak , eğer yazmazsa diğer sunuculara bak , her birinde 20sn bekle , eğer hiçbirinde kod yazmazsa programı o anlık kullanamazsın ki ben buna rastlamadım , illaki birinde yazar . Eğer yine olmadıysa fotoğrafını upload edebilirim senin için . :) Saygılar .
    Bak kardeş , bedava sms meselesini sen anlamamışsın . Rehbere kişileri ekliyosun , mesaj atmak istediğin kişiyi seçiyosun , güvenlik kodu yerine güvenlik kodunu yazıyosun , üste de mesajını yolluyosun , rehbere eklediğin telefon numarasına mesaj gidiyor , bazen gecikebiliyor . Saygılar .
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.