MaxMurat
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • pardon tamam hack istemiyorum sadece yaptıklarınızı biliyorum ve bilgilendiriyorum diyelim bunlar ingiliz ülkücüleri olduklarını söylüyorlar çoğu aslında pkk lı fake profille yapıyorlar bunları milliyetçilere de genelde tosun diye hitabediyorlar
    Ne yalan söyleyeyim göremedim...Avatar yapmışsın onlar var onların içinde bi yerde mi ?? :S
    Merhaba imzanızda beni görmek istiyorsan webcam ı mı hack le yazmışsında
    Bende sevgilim yüzünden bu olay a merak saldım Webcam Hack v1.0 adında bi program buldum youtube de videolar ı na baktım işe yarıyo gibi ama kullanmak için serial istiyor serial i ni bulamadım buldum ama download için paralı üyelik istiyor.Demek istediğim bu programın serial inde veya buna benzer işe yarayan bi program konusunda bana yardımcı olabilir misin ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.