S
Değerlendirme:
0%
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geri bildirim istatistikleri

 • Yok üstadım her hazar türkü yahudi değildir. Elhamdülillah müslümanım, hem de Konya'da "tahtasakallar" diye bilinen çok dindar bir aileden gelirim. Çok küçük yaşta din eğitimi aldım, alim geçinen bir çok kişiyle yarışırım.
  Banını Açmak İmkansiz Gibi Girşey Hatasini Bilmiyorum Ama Eros Veya Dataman'a Tekrar Bir Mesaj Atarsanıuz.
  Evet amcanın oğluna dokunulmazlığı ben vaad ettim.. üstelersen sanada dokunulmazlığı vaad edicem
  Bu konularda kapabilcegim birşey yok benim yetkılerım kısıltlı bir üyeden farkım renk farklılıgı baska bir farkım yok kardeşim biraz daha üstteki arkadaşlara özel mesaj ile sorununu anlat kımsenın hakkını yıcek arkadaşlar yok burda kımse egosunada ban atmaz bır yanlış anlaşılmaa vardır dedigim gibi üst yetkılı arkadaşlara özel mesaj ile derdini anlat elbet çare bulunur iyi forumlar
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.