YouDownEmre
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılarla Bay404..
  İnsan bir süre sonra sıkılıyor yapacak bir şeyi kalmıyor :) Biz de oyun hilelerine yöneldik napalım paramızı kazanıyoruz d.
  psikolojim bozulmuştu, silip bi dağ evinde aklımı toparlayıp geri döndüm o da ne buraya da sızmışsın..
  Uzun zamandır yoktum, biri de... (tamam tamam)

  Bir yıldan fazla bir süredir forumda yoktum. Sebebi sıkılmış olmamdı. Bu sürede kendimi geliştirdim, en genç web programcılardan biri oldum :): İki yıl önce bana genç olmama rağmen bir şeyler yapabileceğimi THT öğretmişti. Bazen bu desteğe ihtiyaç duyuyorum, insanların umursamazlığı, sıradan, ders çalışan bir çocuk olamayacağımı anlayınca tekrar girişimciliğe yöneldim. Şuan bir ekibim var ve hepimiz aynı amaç için çalışıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz siteler, kanallar ve sosyal hesaplarla 10M'dan fazla takipçimiz var.

  Bazen düşünüyorum; 03-07-2016 01.24'de buraya kayıt olmasaydım şuan bu konumda olabilecek miydim ? Ben ders çalışamayan biriyim, ilerde mesleğim olmayabilirdi. Şuan bile aileme yük olmuyorum. Bu tarz güzel şeylerin dışında desteğe ihtiyacım oluyor. İki yıl önceki THT'den hala tanıdığım insanlar var :):
  Atarım emre dc eskiden vardı ama sonra kapatmıştım.Yeniden açıcam :trl
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.