Akkılı Tatha anahtar

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Bizim bu lisede vestelin akılı tahtalarından var. Bu akıllı tahtaları açarken bizden anahtar istiyor yoksa belirli bir saniye sonra kapanacak diyor. Hocaları akıllı tahtaya usb sokarken gördüm. Usb soktuğun zaman açılıyo. Fakat bu usb nin içinde akkılı tahtanın açılması için bir yazılım mevcut mu eğer mevcutsa yazılımın ismi nedir vs şeyleri sormak için burdayım arkadaşlar bilen birisi varsa yardım ederse sevinirim. :)

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Beyler bugün hoca flaşını bana verdi tahtayı hazırla dedi flaşı taktım akıllı tahta açıldı. Fakat flaş bilgisayarıma tıkladığımda görünmüyor. Başka flaş taksan görünüyor. Sadece aygıt yöneticisinden görünüyor. Acaba içindeki dosyaya nasıl bakıcam? Bu arada akıllı tahtanın deep freeze şifresini değiştirdim çaktırmadan. Tam pasifleştircektim hoca geldi :D

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
bizim tahtalarınki farklı program galiba. bizde normal görüyor flaşı. disk kopyalama veya pcye takılan usbdeki dosyaları pc ye kopyalama programı yüklemen lazım. zor iş vazgeç sen :) ya da klavye ***ürceksin okula tahtaya takıp güvenli modda açcaksın daha kolay ama olur mu bilmem

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
Evet arkadaşlar akıllı tahtalar güzel fakat bizim gibi birine sınır koyarsanız o sınırı aşmak ister :) Bende onu yaptım. Okulda baktım hep yönetici engeli bende düşündün bir yöntem buldum.
Şimdi başlat çalıştır açıyoruz.
Çalıştır'a msconfig yazıyoruz.
Msconfig yazdığımızda başlatma sekmesindeki tüm tikleri kaldırıyoruz.
Ardından bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Açıldığında bazı şeyler değişmiş olabilir korkmayın :)

ALINTI.

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
Evet arkadaşlar akıllı tahtalar güzel fakat bizim gibi birine sınır koyarsanız o sınırı aşmak ister :) Bende onu yaptım. Okulda baktım hep yönetici engeli bende düşündün bir yöntem buldum.
Şimdi başlat çalıştır açıyoruz.
Çalıştır'a msconfig yazıyoruz.
Msconfig yazdığımızda başlatma sekmesindeki tüm tikleri kaldırıyoruz.
Ardından bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Açıldığında bazı şeyler değişmiş olabilir korkmayın :)

ALINTI.

ne degisiyor tam olarak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.