Astral seyahat yapan varmı :/

Gkhn42

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
421
0
Evet beyler astral seyahat yapan yapabilen varmı nasıl yapılıyor gerçekmi ? Aydınlatın beni bi :)

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Astral seyahat kolay birşey değil zaten ben tekniklerini biliyorum fakat yapamadım olmuyor parapsikoloji ile baya ilgili olman lazım artı area 51 e girmek astralde bile zor ufo gördünmü area 51 de

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Evet beyler astral seyahat yapan yapabilen varmı nasıl yapılıyor gerçekmi ? Aydınlatın beni bi :)
Merhaba dotum astral diye birsey yoktur inanma bu sadece ifritin bir oyunudur bir nevi ruya yani gercek degil birincisi rabbimiz dilemeden ruh bedenden cikmaz rabbimiz biz uykuda iken iruhlarimizi katina alir vadesi geleninkini yaninda tutar gelmeyeni tekrar bedenine gonderir bu senin istemen ile olabilecek bir sey degil yani yapiyorum diyenler seytan aleyhillane nin kandirdigi insanlardir !

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Area51e giden arkadaş yarın orda denk gelelim yapışalım astrale bayadır gitmiyodum :D

Gkhn42

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
421
0
Hocam bi kaç yerde okudum fakat gerçek değildir dedim siz diyince deniyrceğim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.