Astral seyahat yapan varmı :/

TilkiBaba

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
559
48
exploitworld
Kardeşim Bende Senin Gibi Bir Ara Çok Ama Çok Merak Ettim.
Etrafımdakiler Ve Forum Sitelerinde Olan Birçok İnsan Ben Yaptım Ben Yaptım Dedi Ve Yapılışı Hakkında Uzun Makaleler Yazmıştı Bende Denemek İstedim...

Ama Ne Kadar Denediysem Başaramadım , Zaten Olmuyan Birşeyi Başaramazdım..

İnternette Birçok "Alim" Bu Konu Hakkında Konuştu Ve Böyle Birşeyin Olmadığını Söyledi...
Patronumun Kuzeni Çok Bilgili Bir İnsan Lakabıda "Mala :D " Bu Konuuyu Ona Sordum Ve Böyle Birşey Olmadığını Söyledi...

Yani Kısaca Söylemek Gerekirse Kardeşim Böyle Birşey Yok...

ScolariS

Yeni üye
8 Kas 2015
46
0
Eğerki astral seyehat terimini ruhun bedenden çıkması olarak görüyorsanız tabikide böyle birşey yok. Ancak bildiğiniz gibi belli teknikler ile beynimizin içindeki dünyaya giriş yapabiliyoruz yani kafamızda rüya server'i kuruyoruzda denilebilir. Ondan sonrasında istediğin yere gidip istediğin yeri dolaşabilirsin ancak bilinçaltınla sınırlı bunlar mesela Ankarada Anıtkabir olduğunu bilmiyorsan rüyanda Ankaraya gittiğin zaman Anıtkabir ile karşılaşmazsın. Mitolojilerden vs kalan bir inanış vardır bu tarz şeylerin ruhun bedenden çıkış olduğunu gerçekte bilmediğin şeyleri görebileceğini söylerler ve bu inanışa sahip kişileri başkaları gördükçe fikri olmayan insanlarında zamanla algısı bu yöne doğru kaymaya başlıyor yada ilgi çekici ve gizemli olduğundan hayranlığı inanışa dönüşüyor gibi bir sürü neden olabilir.

rtH00T

Yeni üye
28 Ocak 2016
1
0
Aslında böyle bir şey olduğuna inanıyorum çok tuhaftı zaman yavaşladı gibi oldu anlikti ama psikolojik bir baskı oluştu üstümde ve kendimi orada bilgisayar başında hack yaparken gördüm ve bu hack olayına sardim nerden baksaniz 4 gundur uyumuyorum yardım ederseniz tesekkur ederim . Saygılar.

Camaper22

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
638
0
Yapmadım ama hakkında baya bir bilgim var. Denemişliğimde var ama çıkamadım.

DarkMisyon

Uzman üye
28 Ocak 2016
1,455
0
Londra
Beyler Ruhunuzu Fake'ye getirme yolu söylicem :D

yanınıza elektirik süpergesini açık şekilde bırakın tam ruhunuz cıkarken ceksin içine :D

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Dostum bana mı öğretiyorsun? Obama'nın evine girip kayıtlara baktım diyorum sana.

Astral Seyahatte gerçekten vücudundan çıkmıyorsun kardeşim :) Eğer reelde görmediğin bir şey varsa astral seyahatte hiç göremezsin. Sen Obama yı nereden tanıyorsun da kayıtlardan haberin var? :)

Furkan172

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
595
0
Vatanımız
Nasıl yaptın arkadaşları bir rahatlatsan

ilk başta hiç düşünmemeye çalıştım gözlerimi kapattım bir yandanda ellerimi arada bir yavaşça aşağı yukarı hareket ettirip bıraktım sonra beynimin içinden hafif bir ses geliyor ve kalbiniz hızlıca atmaya başlıyor o anda hiç hareket etmedim ses birden büyüdü ve deprem oluyormuş gibi her yer oynuyordu daha sonra ses tamamen artıktan sonra kendimi bıraktım ve olmuştu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.