Banlı Üyeler HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Merhabalar;
Sizin de farkettiğiniz üzere, çöp'ün yanında artık bir bölüm daha mevcut, bölümün adı "Mapushane"...
Banlı üyeler bildiğiniz üzere forumdan ilişiği kesilmek istenen üyelere uygulanan bir ceza. Ancak forumu bırakmak istemeyen, ama ban süresini de beklemek zorunda kaldığı için üzgün olan üyeleri düşünerek banlı üye özelliklerini biraz rezive ettik.

1)Banlı üyeler artık forumu görebilecekler,
2) Mapushane kısmında konu/mesaj yazabilecekler.
3) PM atma, profil mesajı atma, başka bölümlerde mesaj gönderme, konu açma gibi yetkileri olmayacaktır.

Amacımız sadece bu kişilerin -hala- forumdan faydalanabilmeleridir. Bir nevi bu kişilerin konuşma hakları ellerinden alınmış oldu ancak hareket serbestisi sağlandı kendilerine.

Birileri çıkıp mutlaka "bu kişilerin mesajları onaya tabii olsun, yazabilsinler" diyecektir ama böyle bir uygulamayı kaldırabilecek yönetim kadromuz yok, her mesajı kontrol etmek ultra gereksiz olacağından ve banlanan kişilerin cezalarını çekmesi gerekliliğinden şimdiden bu teklifi reddetmiş olalım.

edit//
Arkadaşlar o kısmı banlı arkadaşlara açtık da, üyelerden banlı arkadaşlara sıra gelmedi, yazacak onlarca oda varken, akın edildi resmen. Üyelerin o odaya yazma hakkını kaldırdık, zaten yeterince bölümde yazabilmektesiniz, inatla mapushaneye yazmak niye...

Yönetim Adına // Se-ZeR

Son düzenleme:
1 Ocak 2008
156
0
TR
Bence mapushane ziyarete de açılmalı :)
- Sen neden içerdesin kardeş?
+ Hakaret etmişim aga, oysaki ben yapmadım :D
- Ne kadar cezan?
+ 1 yıl vermiş hakim :D

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Merhabalar;
Sizin de farkettiğiniz üzere, çöp'ün yanında artık bir bölüm daha mevcut, bölümün adı "Mapushane"...
Banlı üyeler bildiğiniz üzere forumdan ilişiği kesilmek istenen üyelere uygulanan bir ceza. Ancak forumu bırakmak istemeyen, ama ban süresini de beklemek zorunda kaldığı için üzgün olan üyeleri düşünerek banlı üye özelliklerini biraz rezive ettik.

1)Banlı üyeler artık forumu görebilecekler,
2) Mapushane kısmında konu/mesaj yazabilecekler.
3) PM atma, profil mesajı atma, başka bölümlerde mesaj gönderme, konu açma gibi yetkileri olmayacaktır.

Amacımız sadece bu kişilerin -hala- forumdan faydalanabilmeleridir. Bir nevi bu kişilerin konuşma hakları ellerinden alınmış oldu ancak hareket serbestisi sağlandı kendilerine.

Birileri çıkıp mutlaka "bu kişilerin mesajları onaya tabii olsun, yazabilsinler" diyecektir ama böyle bir uygulamayı kaldırabilecek yönetim kadromuz yok, her mesajı kontrol etmek ultra gereksiz olacağından ve banlanan kişilerin cezalarını çekmesi gerekliliğinden şimdiden bu teklifi reddetmiş olalım.

Yönetim Adına // Se-ZeR

Beni oraya mod olarak atayın. Reelde gardiyanlık yapıyorum tecrübem var :D

ismoooo

Katılımcı Üye
17 May 2013
315
0
ama banlanan millet küfür eder orda bunun çaresi nasıl olacak adamın üyeliğini silmeden engelleyemezsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.