Banlı Üyeler HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sırada askerlik var. Bütün üyeler 18 ay boyunca sitenin ihtiyacı olan angaryaları yapsın. Öğrenci olanınki tecil edilsin. 4-5 yılda bir de bedelli getirdik mi dadından yenmez.

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Kararınıza Saygı Duyuyorum Fakat Çok Saçma olmuş . Ayrıca Banlı Şahıslar Bunu Değerlendiremiyorlar Haylen Dalga :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Çok keyifli bir proje olmuş. Eklemek istediğim bir öneri var; içeride olan içeride kalır. Bu sebepten ötürü odayı normal üyelerin görmemesinin daha uygun olduğu kanaatindeyim. :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
İçerisini merak edip ban yemek isteyen üyeler var.
Erişemediği şey insanoğluna her zaman çekici gelmiştir doğru dedin. :) Misal şimdi "Tiyatro ve Edebiyat" bölümünün adı "Tiyatro ve Edebiyat (Seçkin Üyelerimize Özel)" olsa idi ve normal üyeler göremese idi forum hakkında kategorisinde tonla "seçkin üye nasıl olunur" konuları görürdük..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.