C++ Nedir ve Temel Dersler!

komando94

Yeni üye
11 Şub 2008
15
0
Arkadaşlar Lütfen Bana YARDIm edin Bu Msn haCk i kEsİN öğrenmem Gerekiyor Lütfen yardım edin! Merak etMeyin Yapacağım Herşey Türk Milletimiz İçindir! Bana yardımçı olucaksanz bana [email protected] dan olaşa bilirisiniz Teşekkürler

mumutti

Yeni üye
5 Eki 2006
3
0
Pardon Ama Nasıl bi programla yazılıyo ben anlıyamadım yada hepsini okudum ama göremedim :S :D
Not defterine yazsak olurmu :p

alph_er

Üye
25 Şub 2008
105
1
ali sami yen :)
kanka bu yazı için bize eğitim bedeli faturası kessen kimse itiraz edemez :)
hepsini okuyamadım ilk sayfayı okudum sadece ama tamamını word'e kopyaladım :)
eline emeğine sağlık.
teşekkürler.....

Agusto

Yeni üye
27 Mar 2008
5
0
Abi biri yardım etsin:Dev c++ de yazıyorum kodalrı senin yazdıgın şekilde her seferinde kaynak kod dosyası derlenmemiş diyo.Bİr fikri olan var mı? yardımcı olun lütfen.Çalışmada çok ögretici olmuş.Eline saglık.Ben bile anladım;))

burakobee

Yeni üye
8 Tem 2008
3
0
usta şu putc yazısından itibaren bişi anlamamaya başladım oysaki çok zevk alarak senn yollamış olduun bu derslere her gün çalışıyodum. tam bi hayal kırıklığına uğradım. Demekki yeterli anlayamamışım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.