C++ Nedir ve Temel Dersler!

yagloglu

Yeni üye
12 Tem 2009
11
0
abi ALLAH razı olsun ellerin dert görmesin. ben yaklaşık yarım saatte worda kopyaladım. sen kimbilir kaç saatte yazmışsındır. elerin dert görmesin. ben bunları çıktı alıp kitap yapçam. yazar ücretini hesabına yatırırım. :) tam anlamıyla MUHTEŞEMSİN. ama kıl oldum arkadaşlara hala bunları nereye yazıyoz diye soruyolar. tam 40 sayfa yazıdan sonra bana yardım et diyolar. acemi kardeşlerime çok kızdım. matrix sana saygılar başarılarının devamını dilerim.
NOT: sen bunların hepsini biliyorsan kim bilir neler yapabiliyorsundur....

ramazan88

Üye
12 Ağu 2009
250
0
güzel paylasım ama keske bunların hepsini tek bir mesajda yollasaydın bu yaptıgın form kurallarına haykırı bir davranıs ama genede çok saol

forbidden.pls

Yeni üye
1 Kas 2009
5
0
beceremiorum lnt olsun daha ilkini bile yapamadım ...........ama gzl paylaşım yapabilenlere bnm gibi beceriksizlere deill

Dont4skmE

Üye
10 Eyl 2009
203
0
Sence Nereden Olabilir
güzel paylaşım cok emegin var bu konuda ama k.bakma ben pek bişi anlamadım bundan acıkcası ama genede gzel paylaşım eline koluna hatta gözüne saglık bunları ben yazssam ekrana bakmaktan gözler felc olur herlade

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.