Çanak'tan bedava internet indirelim!

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
şehir efsaneleri lnb den download yapmak mümkün olsa bile bir sürü decode edilmemiş veri elde edersin o da yüksek fiyatlı cihazlar gerektirir. telefondan upload yapmak da çok saçma iss ve ip nin aynı olması lazım yani upload yapan sistemin ip si ile download yapan sistem aynı ip olması lazım o da imkansız.

swozyGL

Yeni üye
25 Ağu 2023
1
0
Günümüzde gelinen son teknoloji ürünler sayesinde herhangi bağlantı kurmadan çanak vasıtasıyla 50 Mbps download hızına kadar internet kullanılabilmektedir. Türkiye'de abonelik yapan birkaç firma bile var. Ama biz ücretsiz kullanacağız diyoruz. Peki nasıl Tv seyrettiğiniz LNB ile bedava download yapabilirsiniz. Upload için ise telefon hattını kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere kullandığın kadar öde sistemlerinde upload bedava. Ücretsiz internet sağlayan firma ise Outernet. Bağlantı için sadece LNB cihazınızı wifi modem görecek cihaza bağlamak. Bu da internet sitesinde satılıyor 16-64 USD fiyat biçmiş. Yok efendim ben kaçak kullanacağım diyorsanız klasik wifi modemi çanağa yapıştırın ve ücretsiz wifi sinyali bulduğunuzda sabitleyin. Yeni görüşleriniz varsa ekleme yapın, millet bilgilensin.:RpS_cool:
modemi nasıl antene bağlıyacaz anlamadım

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
698
793
23
modemi nasıl antene bağlıyacaz anlamadım
Kardeşim çok kolay zaten o çanakların 1 power girşi bir de lan çıkışı var modemin accsess point ise wan portuna o lan çıkını bağlayıp antene de powerdan güç verirsen bağlanır ama bedava olmaz iss firmalarının pppoe bilgileri ve onların istasyonuna bağlanman lazım hadi Allah’a emanet

GZA

Üye
30 Nis 2020
118
35
rusyanin wifiye baglaniyoz desene :D

Not: halka acik wifilere baglanmanizi tavsiye etmem passwordleriniz calina bilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.