DarkComet RAT V5.3.1 Kurulumu (Packetriot) + (DuckDns) Kurulumu

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Merhaba Bu Gün Sizlerle DarkComet RAT Türkçe 5.3.1 Kurulumu Ve (Duckdns+ Packetriot ) Göstercem

Bu Log Gelme Kısmı
d490lb0.png

DarkComet Yönetim kısmı
h68jatt.png

Kontrol Kısmı

ls02c4r.png

Dosya Yöneticisi
1dscl5h.png

Eğlence Menüsü
1ujye5l.png

Ekran İzleme Bölmesi
4peq2s6.png
Not=DarkComet RAT 2008 Yılında DarkCoderSc Adlı Kisi Tarafından gelistirilmeye baslandı ve günümüz 2023 kadar geldi hala Windows 11 de bile çalısıyor arkadaslar kurulum video ve indirme linkini verdim tabiki diyceksiniz bu virüs total neden böyle çok çıkarttı sebebi bunlar rad studio kodlandı yani arka planı pascal ve turbo delphi ile çalısır delphi doğrudan sistem üzerinde çalısan bir dildir bu nedenle bu program ilk çıktığında temizdi ama çok kullanınca içindeki algoritmalar bozuluyor ve antivirüslerden bu DarkComet RAT veri tabanlarına ekliyor ve sonra virüs totalin veri tabanı o yüzden öyle çok çıkartıyor yani anlıycağınız temizdir dosya ağ tarafiği ile dosyaya baktım temiz ve video kurulumu anlattım eğer hala süphelenen olursa virtualbox yada vmware da deneyebilirsiniz emek verdim paylasırsanız çok sevinirim Async RAT paylasmıstım ona izin vermistiniz sevgili modlar izin verirse paylasılcak buda onların kararı.

Son düzenleme:

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
DuckDns Sağlamdır Arkadaslar Tabi Modeminizde port açma sansınız varsa çok güzeldir

YusufHan81

Üye
24 Haz 2020
123
18
Merhaba Bu Gün Sizlerle DarkComet RAT Türkçe 5.3.1 Kurulumu Ve (Duckdns+ Packetriot ) Göstercem

Bu Log Gelme Kısmı
d490lb0.png

DarkComet Yönetim kısmı
h68jatt.png

Kontrol Kısmı

ls02c4r.png

Dosya Yöneticisi
1dscl5h.png

Eğlence Menüsü
1ujye5l.png

Ekran İzleme Bölmesi
4peq2s6.png
Merhabalar Port Açmam Konusunda Yardımcı Olabilir misiniz Port Açamıyorum.
  • HG658 V2 Home Gateway
  • Superonline Kullanıyorum Modem Arayüzüm Üstte Yer Almaktadır.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Hocam, Discord Kullanıyorsanız Sunucuda Ya da Dm' de Yayın Açarak Port Açmamı Sağlayabilirsiniz. Bu Sorunu Eskiden'de Yaşadım Bi Son Vermem Gerektiğini Düşünüyorum Sizinle Birlikte.
peki 10 dk müsatim ekle beni ve bakalım discord nick = blackdynamite23

Hocam, Discord Kullanıyorsanız Sunucuda Ya da Dm' de Yayın Açarak Port Açmamı Sağlayabilirsiniz. Bu Sorunu Eskiden'de Yaşadım Bi Son Vermem Gerektiğini Düşünüyorum Sizinle Birlikte.
hey dostum seni bekliyorum istek atmanı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.