DarkComet RAT V5.3.1 Kurulumu (Packetriot) + (DuckDns) Kurulumu

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
175
77
nijerya
Merhaba Bu Gün Sizlerle DarkComet RAT Türkçe 5.3.1 Kurulumu Ve (Duckdns+ Packetriot ) Göstercem

Bu Log Gelme Kısmı
d490lb0.png

DarkComet Yönetim kısmı
h68jatt.png

Kontrol Kısmı

ls02c4r.png

Dosya Yöneticisi
1dscl5h.png

Eğlence Menüsü
1ujye5l.png

Ekran İzleme Bölmesi
4peq2s6.png
ddos yapılıyor mu acaba

Flepix55

Yeni üye
30 Nis 2023
5
0
DuckDNS ve packeroit ikisini de kullanmak zorunlu mu yoksa sadece DuckDNS ile kullansak yeterli olur mu

Flepix55

Yeni üye
30 Nis 2023
5
0
Videoyu izleyebilirsin
Video izledim packtreiot ile yaptım da bir sorum var bunun cevabı video da yok. Ben cmd den kurulumları yapıp virüsü olusturunca CMD kapattığım zaman virüs iptal mi oluyor? Bide CMD den açtığım sunucuya ulaşamıyorum nasıl aktif edicez ? PC kapalı iken biri indirir ve açarsa o kişi bende gözükmeyecek mi sonradan

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
175
77
nijerya
Video izledim packtreiot ile yaptım da bir sorum var bunun cevabı video da yok. Ben cmd den kurulumları yapıp virüsü olusturunca CMD kapattığım zaman virüs iptal mi oluyor? Bide CMD den açtığım sunucuya ulaşamıyorum nasıl aktif edicez ? PC kapalı iken biri indirir ve açarsa o kişi bende gözükmeyecek mi sonradan
Kapanmaması için ikisini birlikte kullanmalisin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.