Çözüldü Durduk yere ban yedim ? VAC CSGO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2
Beyler istanbulda gameekstrada oyun oynuyorduk arkadaslarla birden vac felan dedi ben rahattim sorun yoktur dedim neyse yeniden baglanmadi bende dosyalarinda sorun vardir dedim sorun yapmadim aradan 1 hafta gecti az once bana birde ordaki yerde beraber oynamadigimiz yani o yoktu arkadasla bana VAC BAN geldi neden beyler napicagim itemler felan ne olcak acil yardim

Moderatör tarafında düzenlendi:

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Valla ne hikmetse bana da durup durmadik yere ban geldi arkadaslarim felan hile acmazsan durup durmadik yere ban yemezdin dedi ama onca kastım birden oyundayken ban yedim ve hikaye de çok sacma karsi takimdan 2 kisiyi rapor ettim hile olduklari icin daha sonra 15 dk sonra ben vac ban yedim

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Ban süresizse açılmaz.

Abicim durduk yere ne yapicam ben hesap gitti ya

Valla ne hikmetse bana da durup durmadik yere ban geldi arkadaslarim felan hile acmazsan durup durmadik yere ban yemezdin dedi ama onca kastım birden oyundayken ban yedim ve hikaye de çok sacma karsi takimdan 2 kisiyi rapor ettim hile olduklari icin daha sonra 15 dk sonra ben vac ban yedim

Simdimi oldu sanada

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
VAC İse Açılmaz.Bilgisayarında Hack Tool , Hile Veya Güvenlik Programları Olduğu İçin Olabilir , Geçmiş Olsun.

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Maalesef Yok.Hile Kullananlara Karşı Bir Önlem Eğer Çekme Olsaydı , İtemleri Çekip Yeni CS:GO Alırdı.

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/2592234299579536385/

Bakarmisiniz cok kisi bi anda ban yemis ne oldu acaba

akla gelen soru ben hile mi kullandım ? :(
aslında valve 3. parti yazılımları bulunca ban atıyor umarım belli bir süre sonra geçer

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/2592234299579536385/

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
hocam büyük bir ihtimalle yanlışlıkla olmuştur bence eğer olursa zaten bir çok kişi cs go yu bırakır hileleri banlamazlar hile kullanmayanları da banlıyorlar :(

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.