Çözüldü Durduk yere ban yedim ? VAC CSGO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2
Beyler istanbulda gameekstrada oyun oynuyorduk arkadaslarla birden vac felan dedi ben rahattim sorun yoktur dedim neyse yeniden baglanmadi bende dosyalarinda sorun vardir dedim sorun yapmadim aradan 1 hafta gecti az once bana birde ordaki yerde beraber oynamadigimiz yani o yoktu arkadasla bana VAC BAN geldi neden beyler napicagim itemler felan ne olcak acil yardim

Moderatör tarafında düzenlendi:

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
vac otomatik bir sistem. hata yapabilir. yanlış hatırlamıyorsam 2 sene öncede böyle bir şey olmuştu ondan sonra valve özür dileyip banları açmıştı. tabi banlar açılmayadabilir. vay be ben 1 yıl hile kullandımda en son overwatchdan ban yedim millet hilesiz ban yiyor :D gaben reis paraya doyamamış anlaşılan.

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Banın Hayırlı Olsun :) Arada Kaynamışsın. Dün Sayısız Kişi VAC yedi. Yapacak Bişi Yok. Ticket At , Ama Açılmaz xd. Neyse Soğuk Su İç :'))

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Ağzı olup bilgisi olmayan herkes konuşur olmuş. Dünden itibaren çok güzel ve büyük bir VAC yasaklaması dalgası başladı. 1.000'den fazla kullanıcı dakikalar içerisinde VAC yasağına maruz kaldı, hâlâ da devam ediyor. Bunun sebebi ise 6-7 civarında ki büyük hile ve sayısız küçük hile üreticileri aynı anda tespit edilip kara listeye eklendi.

Şunu belirtmekte fayda var ki, VAC sistemi tamamıyla otomatik olarak çalışan bir sistemdir, hiçbir insan sistemin işleyişine müdahalede bulunmaz. VAC algoritması ise mevcut zamanda sistem hafızasında çalışıp da oyuna entegre olmuş yada oyunla iletişime geçen yazılımları tespit eder ve gerekli taramayı yapar, ardından gerekirse kullanıcıyı VAC yasaklıları listesine ekler.

Özetle;
Hile kullanma gibi bir durumda bulunmadıysanız hiçbir şekilde VAC yasaklıları listesine giremezsiniz, şu ana kadar Steam tarihinde bir tane bile haksız VAC yasaklaması bulunmamaktadır. VAC yasaklamasına maruz kaldıysanız kesinlikle kaldırılması gibi bir şey söz konusu değildir.

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2
Ağzı olup bilgisi olmayan herkes konuşur olmuş. Dünden itibaren çok güzel ve büyük bir VAC yasaklaması dalgası başladı. 1.000'den fazla kullanıcı dakikalar içerisinde VAC yasağına maruz kaldı, hâlâ da devam ediyor. Bunun sebebi ise 6-7 civarında ki büyük hile ve sayısız küçük hile üreticileri aynı anda tespit edilip kara listeye eklendi.

Şunu belirtmekte fayda var ki, VAC sistemi tamamıyla otomatik olarak çalışan bir sistemdir, hiçbir insan sistemin işleyişine müdahalede bulunmaz. VAC algoritması ise mevcut zamanda sistem hafızasında çalışıp da oyuna entegre olmuş yada oyunla iletişime geçen yazılımları tespit eder ve gerekli taramayı yapar, ardından gerekirse kullanıcıyı VAC yasaklıları listesine ekler.

Özetle;
Hile kullanma gibi bir durumda bulunmadıysanız hiçbir şekilde VAC yasaklıları listesine giremezsiniz, şu ana kadar Steam tarihinde bir tane bile haksız VAC yasaklaması bulunmamaktadır. VAC yasaklamasına maruz kaldıysanız kesinlikle kaldırılması gibi bir şey söz konusu değildir.

Kardeş bana birsey yapmadimki ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.