Gerçek ile Rüya Arasında Kaldım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Arkadaşlar merhaba şu son 1 haftadır yaşıyomuyum ölümüyüm rüyadamıyım bilmiyorum

geceleri uyuyamıyorum sürekli rahatsız oluyorum uyurken kapı çalıyor gidiyorum açıyorum bizimkiler kimse çalmadı felan diyor çok değişik şeyler içindeyim huzursuzum Akşam olmasını hiç istemiyorum çünkü karanlıktan uyumaktan korkmaya başladım..

Dün gece uyurken kapı çaldı gidip baktım bizimkiler kalktı iyimisin saat 2 de ne kapısı felan dediler Kafayı yedim galiba :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Arkadaşlar merhaba şu son 1 haftadır yaşıyomuyum ölümüyüm rüyadamıyım bilmiyorum

geceleri uyuyamıyorum sürekli rahatsız oluyorum uyurken kapı çalıyor gidiyorum açıyorum bizimkiler kimse çalmadı felan diyor çok değişik şeyler içindeyim huzursuzum Akşam olmasını hiç istemiyorum çünkü karanlıktan uyumaktan korkmaya başladım..

Dün gece uyurken kapı çaldı gidip baktım bizimkiler kalktı iyimisin saat 2 de ne kapısı felan dediler Kafayı yedim galiba :(

bu bir rahatsızlık kardeşim :) yardımcı olabilirim özele gel

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Uyku hapı olabilir kullanmak.
Isıklı bir oda da uyumak olabilir.
Korku filmleri izlememek olabilir.
Kafanda Hayal Kurarak uyumak olabilir.

Kısacası kötü şeyler dusunme.

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Uyku hapı olabilir kullanmak.
Isıklı bir oda da uyumak olabilir.
Korku filmleri izlememek olabilir.
Kafanda Hayal Kurarak uyumak olabilir.

Kısacası kötü şeyler dusunme.

Kabuslar görüyorum ne zaman bi rüya görsem tanıdığım bütün kişiler siyah giyiniyor bu beni korkutuyor sabaha kadar uyuyamıyorum sabah kalkıp uykulu uykulu işe gidiyorum.

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Kabuslar görüyorum ne zaman bi rüya görsem tanıdığım bütün kişiler siyah giyiniyor bu beni korkutuyor sabaha kadar uyuyamıyorum sabah kalkıp uykulu uykulu işe gidiyorum.

"Umursama."

Gerekirse tek uyuyorsan odada, ailenden biriyle beraber uyumaya çalış geceleri odada tek uyuma.

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
"Umursama."

Gerekirse tek uyuyorsan odada, ailenden biriyle beraber uyumaya çalış geceleri odada tek uyuma.

Kardeşim uyuyorum yorganı kafama çekiyorum sanki biri bana başındayım der gibi kelimeler felan içimde canlandırıyorum. Sonra uyudum kabus gördüm 1 saat sonra tekrar uyandım psikolojim bozuldu ya :(

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Ya yemin ediyorum bazen deliriyorum intihar etme noktasına geldim hayatta bir amacım yokmuş gibi bir hal oldu hayatım her işim ters gidiyor hiç bir zaman hiç birşey olmuyor bütün işlerim düzenim herşeyim bozuldu artık korkudan başka bişi hissetmiyorum

lawliet0000000

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
493
2
Belirsiz.
Yatmadan evvel bi felak bi nas oku. Olmazsa hocaya falan görün. Tabii bunlar işyerinde çok yorulduğundan da olabilir. Bir kaç gün izin almanda fayda var diye düşünüyorum.

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Ya yemin ediyorum bazen deliriyorum intihar etme noktasına geldim hayatta bir amacım yokmuş gibi bir hal oldu hayatım her işim ters gidiyor hiç bir zaman hiç birşey olmuyor bütün işlerim düzenim herşeyim bozuldu artık korkudan başka bişi hissetmiyorum

kardeşim konuyu kapat sana dediklerimi yap her zaman yardımcı olurum sana :=) bana yazman yeterli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.