Gerçek ile Rüya Arasında Kaldım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
Arkadaşlar merhaba şu son 1 haftadır yaşıyomuyum ölümüyüm rüyadamıyım bilmiyorum

geceleri uyuyamıyorum sürekli rahatsız oluyorum uyurken kapı çalıyor gidiyorum açıyorum bizimkiler kimse çalmadı felan diyor çok değişik şeyler içindeyim huzursuzum Akşam olmasını hiç istemiyorum çünkü karanlıktan uyumaktan korkmaya başladım..

Dün gece uyurken kapı çaldı gidip baktım bizimkiler kalktı iyimisin saat 2 de ne kapısı felan dediler Kafayı yedim galiba :(

kardesim ciddiyim cok kotu bi sorun son en son hangi siteyi hackledikden sonra oldu bunlar? en kotusude kabullen cinli bir siteyi veya serveri hacklemissin en kotusu ise cinli bir bilgisayara sizmissindir

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
neye güvenerek cin diyorsun adamı korkutmasana bende yaşadım diyorum

Her gece minimum bir konu açılır paranormal hakkında. Yetişirsem mutlaka "cindir o cin." diye yorum atarım.

Takıntım o, düzeltemem, kusura bakma.

Zaten tam okurken - karım erken yattı, çocuklar erkenden uyumuştu zaten - öküz komşu "matkap var mı abüüü?" diye sormaya gelmiş zili çaldı ödüm koptu, ondan dolayı kesin cindir.

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
Doktora gitmeyi denicem bakalım.

tamam sana dorulari sölicem ve su andan itibaren soylediklerimi yap .
MEKKENİN fotorafini ac bilgisayarda buyuk ekran olsun fotoya odaklan ayetkursu oku eger kotulesiyorsan ve MEKKEYE bakamiyorsan ciddiyim bu çok kötu sorun biri büyü ile sana cin musallat etmis demicem senin bedenine cin girmis veya intihar eden birinin mezarina büyü yapmislarki sen hayatdan bezipde intihar edesin MEKKEYE bakip ayet kursu okuyosan sakince 2-ci solediklerimdir acilen cok acilen tanidigin birinden yardim al hocaya git hemde cok acil .

HackTHT

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
449
0
27
Karabük
MEKKENİN fotorafini ac bilgisayarda buyuk ekran olsun fotoya odaklan ayetkursu oku eger kotulesiyorsan ve MEKKEYE bakamiyorsan ciddiyim bu çok kötu sorun biri büyü ile sana cin musallat etmis demicem senin bedenine cin girmis veya intihar eden birinin mezarina büyü yapmislarki sen hayatdan bezipde intihar edesin MEKKEYE bakip ayet kursu okuyosan sakince 2-ci solediklerimdir acilen cok acilen tanidigin birinden yardim al hocaya git hemde cok acil .

Hayır krdşm dedim ya ben yukarda 3 ihlas bir fatiha çözer tamam mı

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA

Çok kötü birşey yok ama sen dedikten sonra açıp okudum ama içimde sanki bir kırıptı vardır yani onda sıkıntı yok o konularda dinimizle ilgili allaha şükür hiçbirşeyden rahatsız olmuyorum.

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
arkadaslar konunun cinle alakası yok arkadasa tavsiyeleri verdim bence artık konuyu kapatmalı kirlilik ve bos post' kasmaya giriyor

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Arkadaşlar merhaba şu son 1 haftadır yaşıyomuyum ölümüyüm rüyadamıyım bilmiyorum

geceleri uyuyamıyorum sürekli rahatsız oluyorum uyurken kapı çalıyor gidiyorum açıyorum bizimkiler kimse çalmadı felan diyor çok değişik şeyler içindeyim huzursuzum Akşam olmasını hiç istemiyorum çünkü karanlıktan uyumaktan korkmaya başladım..

Dün gece uyurken kapı çaldı gidip baktım bizimkiler kalktı iyimisin saat 2 de ne kapısı felan dediler Kafayı yedim galiba :(

Bir 3lü Sar İç Bulutların Üstünde Gibi Yatarsın Bende Aynısını Yaşıyordum Kurtuldum Haa Sonra 3lüye Alışma Kullanmıyorsanda Sıkıntından Kurtulduktan Sonra Bırak.

Aranızdan Bazıları Dalga Geçtiğimi Sanacaklar Ama Öyle Değil Ciddi Konusuyorum Doktorun Yapamadığını Yaptı Kenevir Bitkisi

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bir 3lü Sar İç Bulutların Üstünde Gibi Yatarsın Bende Aynısını Yaşıyordum Kurtuldum Haa Sonra 3lüye Alışma Kullanmıyorsanda Sıkıntından Kurtulduktan Sonra Bırak.

Aranızdan Bazıları Dalga Geçtiğimi Sanacaklar Ama Öyle Değil Ciddi Konusuyorum Doktorun Yapamadığını Yaptı Kenevir Bitkisi

Artık senin uyuşturucu kullanmayı 'cool' zanneden salak çocuklardan biri olduğunu düşüneceğiz. Süper bir ilk izlenim bıraktın üstümde. Bravo...

Kenevir, kendisi anksiyeteye ve paranoyaya neden olabilen bir uyuşturucudur bu arada. Yani hani diyorum, tavsiyenin gerizekalıca olmadığını düşünen bir arkadaşımız olabilir, uyarayım.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Kardesim bazen ruya ile gercegi karistiriyorum bende
Ruyadami gordum yoksa gercekmi bilmiyorum sizofreni olcaz :D

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

zztri noktayı koymuş. Bir de ben ekleyeyim.

Uyuşturucuya alenen özendirme suçu
TCK Madde 190
(2) *1* Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendiren veya bu nitelikte yayın yapan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

esterqon

Yeni üye
11 Eyl 2012
20
0
arkadaşlar merhaba şu son 1 haftadır yaşıyomuyum ölümüyüm rüyadamıyım bilmiyorum

geceleri uyuyamıyorum sürekli rahatsız oluyorum uyurken kapı çalıyor gidiyorum açıyorum bizimkiler kimse çalmadı felan diyor çok değişik şeyler içindeyim huzursuzum akşam olmasını hiç istemiyorum çünkü karanlıktan uyumaktan korkmaya başladım..

Dün gece uyurken kapı çaldı gidip baktım bizimkiler kalktı iyimisin saat 2 de ne kapısı felan dediler kafayı yedim galiba :(

öm teli bırak hocam yardımcı olabilirim böyle seyleri daha kötüsünü yaşadım

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
Kardeşim bunlar benim başımada geldi daha kötüleri hemde istersen anlatırım özelden sıkıntı değil.
Eğer Cin lerle uğraştıysan (kitapları okumak ne biliyim video felan izlediysen) cinler sana bulaşıyor olabilir.
bol bol dua okuman lazım biraz din ile uğraşman lazım.(BU SÖYLEDİKLERİM CİNLERLE UĞRAŞTIYSAN UĞRAŞMADIYSAN BU YAZIYI TAKMA BİLE)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.