★Hadi Durma Sen de Bir Kitap Bağışla★" ÖDÜLLÜ YARIŞMA"★

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
//Güncel
Allah'ın izniyle bu ayın 9'unda 30 adet kitap yollayacağım. Sizlerde okumadığınız kitapları gönderin çorbada sizlerinde tuzu olsun
+ goko00 aktif olduğunuda bana yazarmısın?

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
ŞU ANA KADAR GELEN KİTAP SAYISI sıfır SIFIR sıfır. Özelden gelen ne gönderim fişi var, Ne de Ptt gelen kitap Burada konu başka bir şey olsaydı ÖNEM! verilen değer artardı değil mi ? KONU eğitime gelince neredesiniz ????

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
ŞU ANA KADAR GELEN KİTAP SAYISI sıfır SIFIR sıfır. Özelden gelen ne gönderim fişi var, Ne de Ptt gelen kitap Burada konu başka bir şey olsaydı ÖNEM! verilen değer artardı değil mi ? KONU eğitime gelince neredesiniz ????

Konudaki postlara baktım en az 50 tane gelmesi gerekiyor ne oldu acaba arkadaşlar yollayacağım diyip yollamayanlar ayıp ediyorsunuz.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
4
xD
@goko00[/USER] Hocam Kargo Ücreti Ne Kadar Biliyor musunuz ?[/FONT][/CENTER][/B][/COLOR];

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Goko Hocam, o kadar göndereceğini söyleyen kişi var. Adresle ilgili bir sıkıntı mı var acaba. Göndermeyi düşünüyorum da sıkıntı çıkmasın

Komutanım ? @DeneyimsizDenek

Nasıl bir sıkıntıdan söz ediyorsunuz? Şayet kişisel bilgilerin gizliliği ile ilgili ise, dürüst olayım, zaten hepinizin adresine sizin Osmanlı'ya kadar dayanan akrabalarınızın kimliklerini, telefon bilgilerinizi ve hatta ileri gidersek alışverişlerinizi, özetle birçok bilginizi postalayabiliriz. Yani adreslerinize ihtiyacımız yok.

Ancak, buna rağmen goko tarafından açığa çıkan bir adres bulursanız, goko da okumuş olsun, kulağını kesip isteyen tüm kullanıcılarımıza pay ederek kargoya verebilirim. Yalnız kargo maliyetini siz ödersiniz uygun mudur?

Eh goygoy bir yana sorun yok :)

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
4
xD
Nasıl bir sıkıntıdan söz ediyorsunuz? Şayet kişisel bilgilerin gizliliği ile ilgili ise, dürüst olayım, zaten hepinizin adresine sizin Osmanlı'ya kadar dayanan akrabalarınızın kimliklerini, telefon bilgilerinizi ve hatta ileri gidersek alışverişlerinizi, özetle birçok bilginizi postalayabiliriz. Yani adreslerinize ihtiyacımız yok.

Ancak, buna rağmen goko tarafından açığa çıkan bir adres bulursanız, goko da okumuş olsun, kulağını kesip isteyen tüm kullanıcılarımıza pay ederek kargoya verebilirim. Yalnız kargo maliyetini siz ödersiniz uygun mudur?

Eh goygoy bir yana sorun yok :)

Yok hocam ben sıkıntı derken bilgi anlamında demedim. Sıkıntım adresten yani. Hani bir sürü kişi göndericem yazmış ve bugün goko hocam demiş ya kitap sayısı 0 diye . belki adresle ilgili bir sıkıntı olmuştur dedim. Kusruma bakmayınız. Boşuna göndermiyeyim dedim. Peki hocam bir sorum var müsait olunca cevaplarsanız sevinirim. kitaplar köylere mi gidecek

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Yok hocam ben sıkıntı derken bilgi anlamında demedim. Sıkıntım adresten yani. Hani bir sürü kişi göndericem yazmış ve bugün goko hocam demiş ya kitap sayısı 0 diye . belki adresle ilgili bir sıkıntı olmuştur dedim. Kusruma bakmayınız. Boşuna göndermiyeyim dedim. Peki hocam bir sorum var müsait olunca cevaplarsanız sevinirim. kitaplar köylere mi gidecek

Köy okulu olacağına dair garanti veremem. Ancak ihtiyaç sahibi okullara göndermeye özen gösteriyoruz. Diğer yandan adreste hata yok.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Komutanım Çok Teşekkürler. Büyük İhtimal Çarşamba Günü Göndermeyi Düşünüyorum. Fiyatlar Konusunda Bilginiz Varmıdır ? (kilo vs)

Biz üç orta boy koliyi 70 liraya göndermiştik en son bir okula. PTT'ye verirken şunlara dikkat edin:

• İçinde kitap olduğunu mutlaka söyleyin %50 indirim yapacaklar.
• Kitap dışında hiçbir şey olmamasına özen gösterin.
• Koli boyutu gereksiz büyük olmamalı. Kitapların tamamı sığsın, boşluk kalmasın. Boşluk kaldıysa kitap ekleyin :D Kutunun boyutu da fiyat hesabına etken. Fazladan fiyat biçilir.
• Kargo ağırlığı fiyata etkendir.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Biz üç orta boy koliyi 70 liraya göndermiştik en son bir okula. PTT'ye verirken şunlara dikkat edin:

• İçinde kitap olduğunu mutlaka söyleyin %50 indirim yapacaklar.
• Kitap dışında hiçbir şey olmamasına özen gösterin.
• Koli boyutu gereksiz büyük olmamalı. Kitapların tamamı sığsın, boşluk kalmasın. Boşluk kaldıysa kitap ekleyin :D Kutunun boyutu da fiyat hesabına etken. Fazladan fiyat biçilir.
• Kargo ağırlığı fiyata etkendir.

Komutanım sadece kitapla gitmesi daha mantıklı. Ben de 25 kitapla birlikte gitmiştim. Özel, ufak poşetler var. Kutuda ödeyeceğin boyuttan dolayı fazla kaçabiliyor. Böylelisi minimal.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Komutanım sadece kitapla gitmesi daha mantıklı. Ben de 25 kitapla birlikte gitmiştim. Özel, ufak poşetler var. Kutuda ödeyeceğin boyuttan dolayı fazla kaçabiliyor. Böylelisi minimal.

Gönderenin tercihi orası. Poşetlenebilir elbette ancak sağdan soldan patlak vermemeli. İyi sarılmış olmalı. Kolilerde de fiyatta değişiklik yok fakat dediğim gibi kitap sayısına uygun boyutta bir koli olmalı. Gereksiz büyük kolilerden zararlı çıkarsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.