★Hadi Durma Sen de Bir Kitap Bağışla★" ÖDÜLLÜ YARIŞMA"★

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Hocam kitapla gidersem sadece ne olacak? Kendileri mi paketlicek R4V3N

Evet, ben çok yaptırdım. Sadece kitaplarla gittim. Kendisi şu aşağıdaki fotoğrafta verdiğim en soldaki poşetlere koyuyor:

Sfq0AP.jpg

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
goko00

Kardeşim 0wL ile beraber seçim yaptık. Başlangıç için hikaye kitaplarından tut romanlara kadar, atlaslar, cetveller, sözlükler, defterler hatta bilim dergisinden öğretici hayvan bilgilendirme kartlarına kadar her şey var. Defterleri temizleyeceğiz kardeşimle. Bilmeni istedim. Çok güzel bir işe vesile oluyorsunuz <3 :eek:pcuk :RpS_wub:

g6W3vL.jpg

Allah bir kaza bela vermezse de pazartesi yollamaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
goko00

Kardeşim 0wL ile beraber seçim yaptık. Başlangıç için hikaye kitaplarından tut romanlara kadar, atlaslar, cetveller, sözlükler, defterler hatta bilim dergisinden öğretici hayvan bilgilendirme kartlarına kadar her şey var. Defterleri temizleyeceğiz kardeşimle. Bilmeni istedim. Çok güzel bir işe vesile oluyorsunuz <3 :eek:pcuk :RpS_wub:

g6W3vL.jpg

Allah bir kaza bela vermezse de pazartesi yollamaya çalışacağım.

Cansın cann :))))

0wL

Yeni üye
2 Tem 2018
30
0
de_aztec
Selam goko00

Abim R4V3N ile beraber yolladık bugün. Özelden, eğer telefonuna sms olarak takip kodu gelmemişse, yollayabilirim. Buyur:

lZbOpX.jpg

8.5 kilodan fazla ve topu topu 14₺ bile tutmadı. Göndermeyenlere diyorum. Maddi açıdan sizi çok zor duruma düşürecek bir olay değil. Lütfen üşenmeyip yollayalım. Lütfen..

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
Selam goko00

Abim R4V3N ile beraber yolladık bugün. Özelden, eğer telefonuna sms olarak takip kodu gelmemişse, yollayabilirim. Buyur:

lZbOpX.jpg

8.5 kilodan fazla ve topu topu 14₺ bile tutmadı. Göndermeyenlere diyorum. Maddi açıdan sizi çok zor duruma düşürecek bir olay değil. Lütfen üşenmeyip yollayalım. Lütfen..

Teşekkürler dostum :) Sms geldi

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
Selam goko00

lZbOpX.jpg

0wL toplam kaç kitap?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.