Herkese Merhaba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M0deain

Üye
17 May 2018
114
0
Taiwan
Merhaba Sayın Türk Hack Team Forum Üyeleri
Uzun zamandır takip ettiğim forumda üyeliklerin açıldığını görünce hemen başvurdum ve aranıza katıldım.
Kısaca kendimden bahsedeyim:
Eskiden tasarım, webdesign işi üzerine uğraşıyordum. Sonradan gerekli olduğunu fark edince kodlama dillerini öğrenmeye başladım. javaScirpt ile başladıktan sonra HTML ile devam ettim. Devamında hackerlık işine kafa yordum. Brute Force, Havij gibi bir sürü program kullandım. Öğrendiğim bilgiler sonucu White Hat Hacking(beyaz şapkalı iyi niyetli hacking) ve Black Hat Hacking(siyah şapkalı kötü niyeli hacking) konusunda fazlaca bilgi sahibi oldum. Bu konuda herhangi bir sorunuz varsa yardım edebilirim.

Ardından bulunduğum şehirde Siber Kamp projesinin olacağını öğrendim ve başvurdum. Başvurum kabul edildi. UITSEC Firmasının siber güvenlik ekibinden tabiri caizse "Uzman" diyebileceğiniz hocalar ile bu kamp da öğrenim gördüm. Sızma testinde 25 kişi içinden sızabilen 4 kişiden biriyim. Kamp sonucu sertifika kazandım.

Coding kariyerim mi diyeyim özetle böyle. Pek kısa olmadı sanırsam. Affola ")

İmkanım oldukça forumda aktif olup bilgi öğrenip bu zamana kadar kendi çapımda öğrendiklerimle sizlere yardım etmeye çalışacağım. Siz gibi bir aileye sahip olduğum için minnettarım.

Tekrardan Merhaba!
M0deain

Moderatör tarafında düzenlendi:

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Merhaba değerli üyemiz hoş geldiniz kalıcı olmanız dileğiyle . Forum kurallarını okumakla başlayabilirsiniz. Bir de sonda koyduğunuz site linki reklama giriyor lütfen kaldıriniz .

M0deain

Üye
17 May 2018
114
0
Taiwan
Merhaba değerli üyemiz hoş geldiniz kalıcı olmanız dileğiyle . Forum kurallarını okumakla başlayabilirsiniz. Bir de sonda koyduğunuz site linki reklama giriyor lütfen kaldıriniz .
Merhaba "Combaqa"
Hoş buldum. Kalıcı olacağım hakkında emin olabilirsin. Kurallar hatırlatman hakkında teşekkür ederim. Son olarak link bana kalırsa reklam içermiyor. İyi forumlar.

Merhaba Değerli Üyemiz ;
Hoşgeldiniz , Kalıcı olmanız dileğiyle
BANA TIKLA
Merhaba "CyberXhackk"
Hoş buldum. Kalıcı olacağım hakkında emin olabilirsin. Kurallar hatırlatman hakkında teşekkür ederim. İyi forumlar.

Forumumuzda Sizin Gibi Başarılı Arkadaşları Görmek Onur Verici Hoşgeldiniz :)
Merhaba "iLab"
Güzel iltifatınız için çok teşekkür ederim. Hoş buldum. İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Foruma Hoşgeldiniz Misyonumuzu Ve Forum Kurallarını Okuduktan Sonra + Devam Edebilirsiniz Forum Kurallarına Göre Hareket Ediniz. :) İyi Forumlar Dilerim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.