İnstagram Fake Mail / EfsaneHacker21-TrOwX

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
+ Programın ismi: İnstagram Fake Mail

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben ve TrOwX ( TrOwX )

+ Sistem Gereksinimleri: Microsoft .Net Frame Work 4.0

+ Açıklama: Çalmak istediğiniz kişinin İnstagram hesabını Mail yoluyla çalmaya yardımcı bir programdır . Kısacası Psiphing yöntemi denilir.

+ İndirme Linki:

Dosya.tc
Dosyaupload
Dosya.co
Yandex

+ VirusTotal Sonuçları:

VT1

VT2

- Özellikler:

# HTML Özellikli (Düzenleme)
# İstediğiniz Şekilde Otomatik Veya Manuel Mail Gönderme Seçeneği

- Bir Sonraki Sürümde Olabilecekler:

# Daha Çok Mail Desteği .
# İngilizce , Almanca Ve Rusça Dil Desteği .
# Programda WebBrowser Bulunuyor Ama Çalışmıyor . Sonraki Sürümde Düzeltilecektir .
# Mobil Sürümü Gelebilir .

Not : Bu Sadece Gmail üzerinde çalışıyor . (outluk , hotmail vs. çalışmıyor maalesef)

- Programdan Bir Kaç Kare:

Kanıt :

//İncelendi Temiz

Not : Her Türlü Önerilerinize Açığız . :)

İyi Kullanımlar ...

Son düzenleme:

erdembabahhh

Yeni üye
2 Tem 2013
28
0
PC den mail vurmuyorum mobil için yapılırsa çok efsane olur telif mavi tik şüpheli giriş vs hepsi için

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Mobil için hala html bekliyoruz ,eline sağlık

Teşekkürler

Onaylandı temiz onayı konuya eklendi Ar-Ge tim bunu inceledi hiç şüpheniz olmasın .

Eline Emeğine Sağlık :)

Mobil İçin Yapsanız İyi Olur Hocam, Elinize Sağlık.

//İncelendi Temiz

PC den mail vurmuyorum mobil için yapılırsa çok efsane olur telif mavi tik şüpheli giriş vs hepsi için

Teşekkürler ... :)

Mobil programlama pek bilmediğimiz için zor iş olacak .

Yolladım ama mail gitmiyor kardeşim.

Maili kontrol ettim outluk veya hotmail hesabınızn üzerinde deneme yapmışsınız .
bu sadece Gmail için çalışıyor . :)

Son düzenleme:

Scatze

Üye
14 Ocak 2018
111
0
@scatze
Eline sağlık kardeşim başarılarının devamını dilerim çok işe yarayacak bir pogram yapmışsın tebrikler.

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Şİfre nereye gidiyor ?

Şifre fake site adresinize gidiyor . (örn : instagram script , z-sadow , ploits vs. )

Eline Koluna Sağlık

Teşekkürler :)

Eline sağlık kardeşim başarılarının devamını dilerim çok işe yarayacak bir pogram yapmışsın tebrikler.

Teşekkürler iyi kulanman dileğiyle :)

İkinci sürümünde daha iyi özellikler eklenecektir :)

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.