İnstagram Fake Mail / EfsaneHacker21-TrOwX

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
VrqvbB.jpg

neden böyle bir hata alıyorum

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
ellerinize sağlık yararlı konu olmuş

Kullanilisli. Eline saglik.

Mobil bekleniyor Elinize Sağlık.

Teşekkürler :)

VrqvbB.jpg

neden böyle bir hata alıyorum

Bilmiyorum dostum ilk defa böyle bir hata görüyorum . Eğer nasıl hatayı aldığını anlatırsan hatanın çözümünü bulabiliriz .

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Hocam dalgamı geçiyosunuz?
760A0r.png

Bak kardeşim sen bütün textleri doldurmuşsun
Ben forma manuel ve ototmatik mail kısmını yerleştirdim işte sende ister manuel kullanabilirsin ister otomatik

yani otomatik yaparsan manuel kısmını doldurmasan tamamdır eğer manuel yapmak istiyorsan en üstte fake gmail hesap var ona karışma yani seçme yapma gerisini doldur sonra gönder butonuna tıkla tamamdır :)

Son düzenleme:

ie722012

Üye
15 Eyl 2012
189
1
FİLİSTİN
Kardeşim herşey güzel tıkır tıkır çalışıyor hala fakat şu manuel mail hata veriyor artık kendimiz belirleyemiyoruz manuel maili programı ne zaman güncelleyeceksin?
Ayrıca programın en güzel tarafı spama düşmüyor o güzel ellerine emeklerine sağlık.
EfsaneHacker21

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Kardeşim herşey güzel tıkır tıkır çalışıyor hala fakat şu manuel mail hata veriyor artık kendimiz belirleyemiyoruz manuel maili programı ne zaman güncelleyeceksin?
Ayrıca programın en güzel tarafı spama düşmüyor o güzel ellerine emeklerine sağlık.
EfsaneHacker21

Teşekkürler :) programı beğenmenize sevindim .
Evet haklısın o manuel kısmı çalışmıyor sonraki sürümde hersey düzeltilip bi daha gelistirilmemek üzere Final yapacağız. :)

Sonraki sürüm yaklaşık 2 hafta içinde paylaşacam biraz uzun oldu ama yoğunluğumdan dolayı bu kadarı elimden geliyor. :)

Anlayışınız için teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.