Kaybedenler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Hayat size sırt mı çeviriyor? İstediğinizi hiç elde edemiyor musunuz? Dertli misiniz, sevdiğiniz kız size bakmadı mı? Yani kısacası kaybedenler tarafında mısınız? İşte burası Kaybedenler Kulubü arkadaşlar. Her türlü derdinizi dermanınızı paylaşabilir, kaybettiğiniz şeyleri anlatarak içinizi dökebilirsiniz. Ve bizler de derdinize derman, hastalığınıza şifa bulmaya çalışırız. Psikolojik destek, moral vs. verebiliriz. Kısacası arkadaşlar, Kaybedenler Kulübüne hoşgeldiniz.

Tabii ki isteyen herkes katılabilir. Katilmak isteyenlerin konu altında gönderi paylaşması kâfîdir. Gerekli izin ve lisans belgeleri tarafimca yaptirilmis ve alinmis olup, teyit etmek isteyenler SOLO TURK Ile irtibata gecebilirler.

Son olarak, ne olursa olsun hayata küsmeyin arkadaşlar, Yaşamak Güzel!
Doğan Canku Yaşamak Güzel - YouTube

Üyeler: Ben (hadi canım), Pathfinter, CyberStar, DeneyimsizDenek, Sanaliska, Stokw, LeGiOnS054, zngtr, Fearlessleon
Bedlik Amirlerimiz: Fearlessleon, DeneyimsizDenek, Stokw.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
oncelikle sistem yanlis isliyor.kulup uyelerini yazmalisin konuya.uye olmayan yorum atamamali.Uye olmak isteyen yoruma yazar.

Simdi yaz beni de listeye :)

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
bedlik amirliği veriliyor mu :)
yazın benide kardeşim yanlızım çok yanlızz :)

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Bende bi kızı sevdim, olmadı, birazda mallık bendeydi, onunlayken konuiamıyodum, bana bikaç fırsat verdi gezdik arada ama ben değerlendiremedim, mal gibi davrandım, üstünden 1 sene geçti, ama hayla unutamadım, çünkü hangi araba plakasına baksam HK lı, kızın isim soisminin ba ş harfleri, yok artık diyorum ne zaman görsem, kafayı yedim yeminle :(

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Bende bi kızı sevdim, olmadı, birazda mallık bendeydi, onunlayken konuiamıyodum, bana bikaç fırsat verdi gezdik arada ama ben değerlendiremedim, mal gibi davrandım, üstünden 1 sene geçti, ama hayla unutamadım, çünkü hangi araba plakasına baksam HK lı, kızın isim soisminin ba ş harfleri, yok artık diyorum ne zaman görsem, kafayı yedim yeminle :(

ah be kardesim gecmis olsun vallahi. bence eskiyi mumkun mertebe unutup onune bakmalisin ve firsatlari degerlendirmelisin. unutma; yedigin golu tartisacagina bos kaleye kacirmamaya bak derim :)

Eric Clapton -Autumn Leaves - YouTube

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Umarım Katılmam Gerekmez :)

Sen direkten dondun yoksa bugun burada onursal baskandin :D
Bak bundan sonrasi sana degil kizma sonra bana :D
Uc gunluk ask acisi ceken degil de yalnizligina aşık olanlar gelsin.Her sey bir kiz arkadasta bitmiyor.Bu yalnizliga arkadaslar aile cevre de dahil olmali ki hakkini veresiniz kulubun.Bu toplumdan soyutlanmak degil aksine nietzsche nin dedigi gibi üstinsan olmaktir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.