Kaybedenler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
ah be kardesim gecmis olsun vallahi. bence eskiyi mumkun mertebe unutup onune bakmalisin ve firsatlari degerlendirmelisin. unutma; yedigin golu tartisacagina bos kaleye kacirmamaya bak derim :)

Eric Clapton -Autumn Leaves - YouTube

Sen direkten dondun yoksa bugun burada onursal baskandin :D
Bak bundan sonrasi sana degil kizma sonra bana :D
Uc gunluk ask acisi ceken degil de yalnizligina aşık olanlar gelsin.Her sey bir kiz arkadasta bitmiyor.Bu yalnizliga arkadaslar aile cevre de dahil olmali ki hakkini veresiniz kulubun.Bu toplumdan soyutlanmak degil aksine nietzsche nin dedigi gibi üstinsan olmaktir belki.

Lanet olsun, onursal Başkanlığa yazın beni

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Eeee hani bizi şu lanet olası durumdan kurtaracak şeyler? Yok demi? Kapatın gidelim hadi kimse iyi düşünmesin bu işin iyi tarafı yok mübarek.

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
Bende bi kızı sevdim sevmez olaydım kızla konuştum yapabilirim dedim 2-3 gün konuştuk sonra yapamayacağıma karar verdim hiç bişey söylemeden konuşmayı bitirdim o sıralar kız beni sevmiyordu biraz acı çektim kurtuldum dedim 1 ay sonra bana karşı hiçbirşey hissetmedğini söyleyen kız benden hoşlandığını öğrendim. bende tekrar aşık oldum ama onu mutlu edemem onu koruyamam ve birkaç problem yüzünden onunla çıkmıyorum şimdi ikimizde birbirimizi seviyoruz ama benim yüzümden birlikte olamıyoruz hadi bunuda geçtim abi kızın benim yüzümden acı çektiğini düşündükçe kötü oluyorum elimdende bu durumu düzeltmek için hiçbirşey gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.