Merhaba Arkadaşlar Ben Ateistim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Müslüman herşeye , her Dine , Her davranışa
Saygı Duyar.
Lakin! ateist'lere saygı duyamaz.
Duyarsa MÜSLÜMAN değildir.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39

SANA GÖSTERECEK NE SAYGIM '' NE DE SÖYLEYECEK BİR LAFIM VAR .SADECE ŞUNU UNUTMA:

SEN --- ŞEYTANIN DÖLÜSÜN---

Bu yorumdan dolayı uzaklaştırılmayı kabul ediorum .... Ve pisman deilim.. BU YORUMU YAZARKEN

PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) KAFİRÜN SURESİ 6. AYETİNDE SÖYLE BUYURMUŞTUR
Lekum dînukum veliye dîn(i)

YANİ :

Sizin sorumluluğunuz, hesabınız ve cezanız size aittir, benim dinim, benim şeriatım, benim getirdiğim ilâhî düzen, benim medeniyetim, benim hesabım ve mükâfatım da bana aittir.

ŞİMDİ SANANE ONUN GÖRÜŞLERİNDEN

KONUYU AÇAN ARKADAŞ LAN BİZENE NİYE BİZE ANLATMA GEREĞİ DUYDUN YARDIM İSTESEN NEYSEDE BOŞ KONU RESMEN POST KASMISSIN PRİM YAPMISSIN​

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Ateistler Müslümanlığı Allah'ı ve Onun Yarattıklarını Yargılar ve Buda En Büyük Günahlardan Birisi. Yargılamak Sadece Allah'a Mahsustur. Bu Nedenle Atesit Herhangi Kimse Saygı Duymak Doğru Değil. Kafire Hıristiyana Saygım Olur Ama Ateiste Asla.

Kanacali

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
310
0
Ben Elhamdülillah Müslümanım. | Günahlarım olsada Cehennemde cezamı çektikten sonra elbet Cennet'e 'Gül Bahçesine' gireceğim. Ama siz Allah(c.c) ve onun kulu ve elçisi Olan Peygamber Efendimiz (s.a.v)'e inanmıyorsanız -> onun haricinde ne yapıyorsanız yapın cehennemde odun kütüğü olarak kalacaksınız. Benden bu kadar 'İSLAM' dini 1. sırada olmak üzere diğer dinlerede saygım var.Ama dinsizliklik ateistlik mallıktan başka bir şey değil diye düşünüyorum. Bu söylediklerimden dolayı uzaklaştırılacaksam uzaklaştırılayım benim için o kadar önemli değil.
ATEİST'miş. Araştırmış mış , Sen neyi araştırıyon. Dini mi sorguluyorsun sen.

Son düzenleme:

WM06

Uzman üye
31 Ara 2015
1,134
0
Saygıda kusur etmeyiz bu sana ait bize bir şey demek düşmez

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Konuyu açan kimseye bir hakaret vs. etmedi, siz adama demediğinizi bırakmadınız. "Müslümanım" diyorsunuz, dininiz size saygı göstermenizi emrediyor ama nerde..

Memlekette böyle tatlısu müslümanları oldukça elbette ateist sayısı artar..

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Burası Türkiye! Burası Osmanlı Toprakları! Burası Müslüman Ülkesi!
Ateistsen Doğru Küba'ya Gideceksin.

Not : Kimse Bana Saygı Duy Demesin. Allah'a Kitaba Küfür Eden Kişilere Saygı Duymam.

Araştıran hiçbir ateist yaratıcıya küfür etmez. İnanmadığı şeye neden küfretsin? Sen pembe fillere küfrediyor musun

Yusufbal

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
339
0
Hatay
Konuyu açan kimseye bir hakaret vs. etmedi, siz adama demediğinizi bırakmadınız. "Müslümanım" diyorsunuz, dininiz size saygı göstermenizi emrediyor ama nerde..

Memlekette böyle tatlısu müslümanları oldukça elbette ateist sayısı artar..

Haklısın doğru söylüyorsun.

TN Flames

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
677
0
34 İSTANBUL
Allah'ın var olduğuna inanmıyorsan annenin annen olduğuna nasıl inanıyorsun? Yanlış anlama sadece merak ediyorum yani. :/

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Arkadaşlar - Konuyu ya silin, ya da yüksek rütbeli olarak gelip burda saygı duymak lazım vs. Demeyin..
Eğer gerçek cevabı almak istiyorsanız Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU ' na ulaşabilirsiniz. Eminim o da Bizi yaratan kimse olmadığını ön gören kişileri hoş görüp saygı duymamız gerektiğini söylemiyecektir..

TN Flames

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
677
0
34 İSTANBUL
Arkadaşlar - Konuyu ya silin, ya da yüksek rütbeli olarak gelip burda saygı duymak lazım vs. Demeyin..
Eğer gerçek cevabı almak istiyorsanız Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU ' na ulaşabilirsiniz. Eminim o da Bizi yaratan kimse olmadığını ön gören kişileri hoş görüp saygı duymamız gerektiğini söylemiyecektir..

Çok haklısın kardeşim katılıyorum sana.

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Baktımda yobazlar, atesitliği bilmeyen bazı cahil arkadaşlarımız toplanmış saçma sapan şeyler yazmışlar. Atesit, herkes istediğine inanabilir sende dahil. Bu bizi ilgilendirmez tabi cezasını sen vericeksin. Araştırmanı tavsiye ederim

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Varya 10 Yaşında Çocuk Gibi Birbirinize Laf Atiyorsunuz.Benimde İlgi Alanimda Allahın Varlığının İspati Var . Bir Çok Ateist İle Konuştum Tartistim Başardiğim Oldu Başaramadığını Oldu.İlk Önce Saygı Ahlakını Alın da Gerisi Gelir.Kavga etmeden Bir İşi Beceremiyorsanız Kusura Bakmayın Kimse Size Saygı Duymaz.Yorum Altından Boş Laf Yapıp Kavga Edeceğime Özel Mesajdan Sorarjm Neden Nasıl Niye Diye ? Ateist Olabirsin tabi.. Olabilir.

İslamın Net Doğru Olduğunu Biliyorum ;) B

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
İnandığın dinde nasıl açıklar buluyorsun anlamıyorum :D Oyun mu la bu :D diyelim ki sorguladın araştırdın bulamadın bi cevap sen kendine sormaz mısın, ben bulamadım ama sorun bende mi acaba diye? sen pi sayısını bulabiliyor musun? bulamıyorsun o zaman pi sayısı da olmasın :D he bir de inandığın dinde açık varsa niye hemen ateistliği seçiyorlar anlamış değilim, ateislik bir din midir? din ise kusursuz mu yani? islamda açık buldum diye niye vazgeçip başka birşeye yöneliyorsunuz, onlar daha mı kusursuz :D ulan seçtikleriniz de sorgulayabileceğiniz hiçbir yol, kural yok diye kusursuz ilan edilemez sanırım. Allah ıslah etsin,

Jenjente110

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,446
2
root@THT:~
Bende Bunu Bildiğim İçin Benim BU İT SÜRÜLERİNE GÖSTERECEK NE SAYGIM.. NEDE SEVGİM VAR

Ulan OĞLUM ŞUNU UNUTMA --------ALLAH VAR GAM YOK ---- CEHENEMDE SENİN GİBİLERİNE ALEVDEN YELEK GİYDİRİLECEK SİZ O AZAPTAN KAÇARKEN O ATEŞE TEKRARDAN YÖNELTİLECEKSİNİZ ... VE SİZE VE SENİN GİBİ ATEİSTLERE SÖYLE DENİLECEK ---TAT ' BU CEHENEMİ ... İNKAR EDİORDUN YA DİE ...
Hemosu <--- Arkadaşım Sana Diyorummmmm
Öncelikle Sen Allah'a Ve İslam'a İnanıyorsun Öyle Değilmi ?
Peki Soruyorum İslamın Neresinde Başka İnançlarla Kavga Etmek Küfür Etmek Neresinde Bunlar
Üstelik Burası Ciddi Bir Yer Bananın Ahırı Gibi Küfür Edemezsin Şuanda Online Mod Yok
İslam Hoşgörü Dinidir . Madem İnanıyorsun Niye Nefretle Kinle Yazıyorsun Güzel Güzel Anlat . Sen Böyle Yaparak Kendini Müslüman mı Sayıyorsun ? Gerçek Müslüman Herkesin İnançlarına Saygılı Olur , Küfür Etmez , Hoşgüryle Karşılar Başka İnançlara Küfür Etmez .
Şimdi Diyorsun Yaratıcıya Küfür etti . Bu Onunla Allah Arasında Sen Araya Girme Gibi Hakkın YOk Allah Onun Cezasını Öteki Tarafta Verecektir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.