~Mesaj Kasma Hakkında Öneri ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Merhaba Saygı Değer THT Ailesi​
Bugün Bahsedeceğim Konu&Öneri Forumun Sorunlarından Olan Mesaj Kasma Hakkında Önerim Olacak. Biliyorsunuz ki THT Forumda Rütbe Sistemi Mesaj la Bağlantılı Olarak İlerlemektedir Hal böyle Olunca Bu Bağlantılı Çalışmadan Ötürü Üyeleri Bu Konuda Durdurulamaz Hale Getirmektedir. Nedir Bu Durdurulamayan Sorun Üyelerin Post Kasma Amaçlı Her Gönderiye 'Eline Saglık Demesi 'Konuyla Alakasız Yorumlar Yapılması 'Post Kasma Amaçlı Her Mesajın Tek Tek Yayınlanması.

Not : İHBAR Butonu İşlevini Bilmekteyim Bahsi Geçen Konu Bir ÖNERİDİR. Bundan Ötürü Bu Örneklere Başvurulmuştur

Bahsedeceğim Öneri Şudur ki Mesaj Kasmak İçin Genellikle Kullanılan Kelimeleri Karantinaya Almasıdır Daha Açıklıyıcı Olursa ÖRNEK : Eline Sağlık,Teşekkürler vb... Gibi Kelimeler Mesaj Atıldığında Mesaj Hanesine İşlemesin Bu Mesaj Konuyu Güncel Tutsun Birinci Önerim Budur

Bir Diger Önerim İse Örnekte Vermiş Oldugum Kelimelerin Yasaklanması Bunun Yerine Teşekkür Butonun Zorunlu Hale Getirilmesidir Ve Budurum Neticesinde Siteye Konu Sahibi Tarafından Her 1 veya 2 saat aralıklarla Konusunu Güncel Hala Getircek Bir Eklenti Yapılmasıdır (Not: Saat Degişken Olabilir ve Bu Eklentinin Yapılıp yapılamayacagı Belli Degildir Bu Bir Öneridir.

Yukarda Bahsettigim Örnekler HİÇBİR Üyeyi Aşagılamak veya Rencide etmek Amacıyla Yazılmamıştır Konu İçin ÖRNEK Teşkil Etmektedir Saygılarımla...

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Kelimeleri karantinaya aldılar diyelim,sonrasında bu kelimeleri tespit ederler vs.

post kasmak için bir çok yöntem var zaten,eline sağlık değilde başka bir şey yazar örneğin : uzun zamandır arıyordum teşekkürler vs..

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Kelimeleri karantinaya aldılar diyelim,sonrasında bu kelimeleri tespit ederler vs.

post kasmak için bir çok yöntem var zaten,eline sağlık değilde başka bir şey yazar örneğin : uzun zamandır arıyordum teşekkürler vs..

Güzel Bir Noktadan Yakaladın Bunu Belirteyim Bunun Çözümüde Mutlaka Var 'Karantina' Listesinin Sürekli Güncellenmesi Olacaktır Elbette Yetkililer Tarafından

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Rütbeler süreye göre yükselse daha iyi olur bence örnek olarak forumda 288 saat aktif olmuş kişi teğmen gibi bir olay güzel olur.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Kassınlar bir şey olmaz. Verdiğin 2 öneride olmaz. Tespit ettiklerinizi ihbar edin mesajları silinir bu konuda ısrarcı olursa ceza alır.

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
katılıyorum son zamanda her postun altına eline sağlık teşekkürler vb yorumlar yapılmakta bence daha sorgusal daha deneyimsel şeyler yazılmalı emeğe saygı için teşekkür edilmeli tabi ama hiç konuyu okumadan teşekkürler yazılması çok saçma bir durum haline geldi ben 250 mesaj seviyesine gelemedim belki her akşam burada değilim ama her yorum altı bunlarla dolu belki ben bile yapıyor olabilirim ama birşeyler yapılmalı

Kayaali

Üye
15 Mar 2018
56
0
100
NEREYE
Hocam eğer ortada teşekkür edilecek bir durum varsa konu sahibinin rütbe alması için teşekkür etmesi bence emeğe saygıdan yasaklanması teklif edilmesin. Çünkü bugun sadece 1 konu için 6 saate yakın uğraştım konuyu hazırladım sonradan editler yaptım, yapamayanlara pm den yardımcı oldum daha söze gerek yok bence. Yinede güzel fikir ama sadece art arda teşekkürler mesajı atan veya günde teşekkürler butonunu kullanmayıp prim amaçlı kasanların önüne geçilebilir. '' FORUMDAKİ EMEKÇİLERE LAF EDİLMESİN'' isterim. Gerçekten kırıcı oluyor çünkü bugün kendim yaşadım. Neyse iyi forumlar herkese iyi akşamlar..

Ethical23

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
342
1
Mantıksız. Basit bir sayfa yenileme botu ve free vps kullanarak çok kolay rütbe alınabilir.

Yahu üstad post kassınlar ne olacak? Adam gelip admin mi olacak ? Hayır. En fazla yarbay. Yani neden bu olay çok kafaya takılıyor anlam verebilmiş değilim. Ne güzel site canlı tutuluyor sen ben eline sağlık yazmazsak kim gelecek bu konulara. Biri benim konuma gelip eline sağlık yazsa benim hoşuma gider. Adam emeğime saygı duyuyor derim.

Mustafa Eren

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
435
1
İzmir
Acayip Haklısın Bi Konuya Giriyorum "Eline Sağlık" "Eline Sağlık" Bunu Ben Dillendirsem Linç Edilcektim :D Şükür Bi Yetkili Bundan Bahsetti

Senin Önerinde Baya İyi de Bende Bi Öneri Suniyim Bu Sistemi Mesaj Değilde Konu ile Yapsanız (yardım hariç) Daha Mantıklı Olur Bence

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Yahu üstad post kassınlar ne olacak? Adam gelip admin mi olacak ? Hayır. En fazla yarbay. Yani neden bu olay çok kafaya takılıyor anlam verebilmiş değilim. Ne güzel site canlı tutuluyor sen ben eline sağlık yazmazsak kim gelecek bu konulara. Biri benim konuma gelip eline sağlık yazsa benim hoşuma gider. Adam emeğime saygı duyuyor derim.

Burdaki Sorunumuz Emek Verenin Emeginin Karşılıgını Alamaması Değildir Burdaki Asıl Konumuz Örnekte Kullandıgım Kelimelerin Post Kasmak İçin Kullanıldıgıdır Hak edene Hak Ettigi Kadar Elbette Verilmeli Lakin Bu Durumlar Suistimal Ediliyor.

Ethical23

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
342
1
Burdaki Sorunumuz Emek Verenin Emeginin Karşılıgını Alamaması Değildir Burdaki Asıl Konumuz Örnekte Kullandıgım Kelimelerin Post Kasmak İçin Kullanıldıgıdır Hak edene Hak Ettigi Kadar Elbette Verilmeli Lakin Bu Durumlar Suistimal Ediliyor.

Tamam dostum ben de onu diyorum anlamıyor musun ? Post kassa ne olur diyorum. Admin mi ? Yoksa albay mı ?

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
İsteyen Rütbesini Bir Şekilde Kasıyor. Tartışma Yaratarak Kasan da Gördüm, Yardım Merkezinde Kasan da, Bu Post Çok ta Sıkıntılı Bir Olay Değil. Kasan Kassın. Bence Bizim Düşünmemize Gerek Yok. Ha Ama Şimdi Adam Gelir Yardım Merkezindeki Konuya Yazarsa Eline Sağlık Diye İşler Değişir Üstad. Bence Hiç Kafaya Takmasın Kimse. Yani Gerek Yok Hocam. Hem Benim Konuma Eline Sağlık Yazılması Benim Hoşuma Gider. Ben Mesela Çok Yazarım Eline Sağlık Diye. Moraldir Bu. Mesela Foruma Yeni Geldim Diyelim. Sistemi Biraz Çözdüm ve Bir Konu Açtım Diyelim. Yetkili " Eline Sağlık ;) " Yazarsa Mutlu Olurdum. Yani Boş Konular Bunlar Hocam Onu Demek İstiyorum. Siz Boşverin Hocam Kasan Kassın. İyi Geceler Dilerim Herkese :)

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Tamam dostum ben de onu diyorum anlamıyor musun ? Post kassa ne olur diyorum. Admin mi ? Yoksa albay mı ?

Hocam şöyle düşünün,Siz üç saat'e yakın bir sürede bir konu hazırlıyorsunuz. Bilgi içerikli, veya faydalı şeyler. Başka biriside gereksiz bir konu açıyor. Şimdi burada O kişinin açtığı konunun altına veya başka konulara sürekli olarak "Eline sağlık" gibi postlar atıldıkça senin konun alt sıraya düşüyor. Tabi ki yapılan şeye emek verilmiş ise buna karşılık olarak yazılabilir sorun olmaz da bunu sürekli tekrarlayan kişiler cidden emek verilmiş konuları geri düşürüyorlar.

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
İsteyen Rütbesini Bir Şekilde Kasıyor. Tartışma Yaratarak Kasan da Gördüm, Yardım Merkezinde Kasan da, Bu Post Çok ta Sıkıntılı Bir Olay Değil. Kasan Kassın. Bence Bizim Düşünmemize Gerek Yok. Ha Ama Şimdi Adam Gelir Yardım Merkezindeki Konuya Yazarsa Eline Sağlık Diye İşler Değişir Üstad. Bence Hiç Kafaya Takmasın Kimse. Yani Gerek Yok Hocam. Hem Benim Konuma Eline Sağlık Yazılması Benim Hoşuma Gider. Ben Mesela Çok Yazarım Eline Sağlık Diye. Moraldir Bu. Mesela Foruma Yeni Geldim Diyelim. Sistemi Biraz Çözdüm ve Bir Konu Açtım Diyelim. Yetkili " Eline Sağlık ;) " Yazarsa Mutlu Olurdum. Yani Boş Konular Bunlar Hocam Onu Demek İstiyorum. Siz Boşverin Hocam Kasan Kassın. İyi Geceler Dilerim Herkese :)

Sen Boş verirsen Ben Boşveririsem Herkes Boş verirse Neolacak Bu Forumun Hali ? Nerde Düzen Demezmi Bu İnsanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.