~Mesaj Kasma Hakkında Öneri ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
4
xD
Burda Obejktif Konuşuyorum Demek İstedigim Buna Eyvallah Deyip Göz Yumarsan Arkasıda Gelir

Yok hocam ben anladım dediğnizi sanırım yanlış yazdım. Demek istediğim:

Post aşırı kasan olursa tespit edilip atılıyor. Yani siz post kasma derken eline sağlık'dan bahsediyorsanız bence post kasımına girmez hocam.

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
Asteğmeninde yetkisi aynı yarbayında fazla bişey değişmiyor.
Boş post kasan oldumu gereken uyarı yapılıyordur.

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Asteğmeninde yetkisi aynı yarbayında fazla bişey değişmiyor.
Boş post kasan oldumu gereken uyarı yapılıyordur.

hocam zaten konuyu okuduysanız herkes bahsediyor bu olayı ama bu yetersiz kalıyor bunu farklı bir çözüm ile değerlendirmek için bu konu altında toplandık zaten

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Bu bir sorun ama şöyle düşün.Geçen gün yardım konusu açtım.
Asteğmenin biri geldi eline sağlık yazdı.
İhbarladım.
Sonra mesajı silindi.
Ama benim konum bedavadan ayakta kaldı ve güncellendi :D
Bu her zaman kötü bir şey değil demek istiyorum.

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Bu bir sorun ama şöyle düşün.Geçen gün yardım konusu açtım.
Asteğmenin biri geldi eline sağlık yazdı.
İhbarladım.
Sonra mesajı silindi.
Ama benim konum bedavadan ayakta kaldı ve güncellendi :D
Bu her zaman kötü bir şey değil demek istiyorum.

Mesaj silinince konunun güncelliğide siliniyor.

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Akıllı bir bot hazırlansın bu botun içine engellemecek kelime yazılsın sonra biri ihbarladığında bu botlar devreye girsin eğer kelime kötüyse yada gereksizse silinsin hem yöneticiler moderatörler yorulmaz hemde iyi bir şeye imza atmış oluruz....

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Dostum bundan 200 yıl önce dünyaya gelseydin Sanayi İnkılabını sen başlatırdın herhalde. Boş ver botları felan bırak insanlar çalışsın :)

:D:DOlsun insanlar çalışa çalışa yorulmuşlar artık çalışanı değiştirme vakti geldi dediğim gibi bu zor olabilir ama başarılabilir.

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Akıllı bir bot hazırlansın bu botun içine engellemecek kelime yazılsın sonra biri ihbarladığında bu botlar devreye girsin eğer kelime kötüyse yada gereksizse silinsin hem yöneticiler moderatörler yorulmaz hemde iyi bir şeye imza atmış oluruz....

Yazacakları kelimeleri noktalı,
harf eksik, fazla harf gibi yöntemlerle geçerler. Yani tutmayacak bir sistem.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Hmm eline sağlık dostum yararlı konu +1 rep :trl

Şaka maka bir yana bence kişi teşekkür aldıkça ya da forumda atıyorum 1 aydır var bu üye o süre arttıkça rütbe atlamalı atıyorum 5 sene rütbesi "emektar" falan ama bence teşekkür sistemi daha mantıklı.

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Katılmıyorum adam 4 5 saat bir konu için oğraşmış eline sağlık yazınca hem ona moral oluyor hemde yeni konu açması için hevesi oluyor böylece herkez yararlı çıkıyor forum büyüyor ard arda ayni postu yazanlarda zaten tespit ediliyor siz ihbar butonuna basarsanız

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
Kimin neyi hakkettiği açtığı konulardan konuşmasının ahlakından belli olur zaten. Bunlara lüzum yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.