Moderatörlerin üyelerden kopuk olması..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Bugün bi arkadaşım mesaj attı thtye üye olmak istiyormuş bana kefil olur musun dedi. Olurum tabi dedim. Kendisi zaten gayet yetenekli biri.

Ben de kefil olarak alma şansımın olup olmadıgını sormak için 2 s.mod'a :

Birine kefil olmak istiyorum üye olmak istiyor mümkün mü?

Diye mesaj attım. Yanıt mı? Gelmedi. Sorun o ya da bu değil hayır yazacağı çok bişey değil evet yada hayır. Kimsenin bu 1 kelimeyi yazamayacak kadar meşgul olduguna inanmıyorum. Bunu yapınca noluyo cool felan mı oluyosunuz. Bu forumun kalitesi bu kadar mıydı..

Edit: an itibariyle biri cevap verdi

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Estagfirullah. Bu forumun kalitesi olmasa yıllardır bizlerle olmaz. Bir başka moderatöre durumu iletebilirdiniz. Online olup, afk kalan yetkililer de var :)

Son düzenleme:

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Estagfirullah. Ekibe yeni katılan bir moderatör ise cevap vermemiş olabilir. Bu forumun kalitesi olmasa yıllardır bizlerle olmaz. Bir başka moderatöre durumu iletebilirdiniz. Online olup, afk kalan yetkililer de var :)

Hocam takip ettim sonradan 1 dakşka önce yazmıştı. Forum kalitesiz felan demedim kastettiğim şey böyle şeylerin kanımca forumun kalitesini düşürmesi

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
1 Kardeşim Burası Bir Platforum Forum Kurallarını Ve Misyonumuzu Okuman Gerekli Üye Alımları Suan İçin Kapalı Üye Alımları Açık Olunca Üye Olursa ÜDy Ekibide Onay Verince Gelebilir.

2 Forumun Kalitesi Hep Üst Düzeydedir. Ve Üstlerimizin Buna Hayır Diyecegi Normal Birseydir .

İyi Forumlar

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Kardeşim o adam belki sen bilmiyorsun ama diyelim sen oturup cevap beklerken adam akşama kadar yok efendim kodlamasıydı güvenliğiydi sitesiyde kaç şeyle aynı anda baş etmeye çalışıyor biliyor musun ? böyle ağır konuşarak bir yere gelemessin .

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
O Banada Oluyor Adını Vermiyeceğim O Üye Zamanım Yok Yazacağına Onun Cevabını Verebilirdi Fakat Onun Hayatı Yardım Yerine Geçiştirmek Olmuş

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
1 Kardeşim Burası Bir Platforum Forum Kurallarını Ve Misyonumuzu Okuman Gerekli Üye Alımları Suan İçin Kapalı Üye Alımları Açık Olunca Üye Olursa ÜDy Ekibide Onay Verince Gelebilir.

2 Forumun Kalitesi Hep Üst Düzeydedir. Ve Üstlerimizin Buna Hayır Diyecegi Normal Birseydir .

İyi Forumlar

katiliyorum.

sorun yok

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia

İyi Forumlar

senin dediğin ile konu açanın dediği çok farklı adam referans sistemini ele almış sen ise üyelikleri ?
bu soru işaretinden sonra koyulan bir nokta gibi bir şey lütfen konuyu kavrayıp yazın :)

Dokun

Uzman üye
23 Eki 2015
1,150
0
Pikaçu city
senin dediğin ile konu açanın dediği çok farklı adam referans sistemini ele almış sen ise üyelikleri ?
bu soru işaretinden sonra koyulan bir nokta gibi bir şey lütfen konuyu kavrayıp yazın )

Neresi farklı referans sitemide uyelik demek değil mi
Üyelikler açılmadan nasıl referans olmayı düşünüyor inşallah anlatabilmişimdir
İyi forumlar:

Son düzenleme:

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Ben sizin açınızdan bakıyorum sizi anlıyorum fakat sürekli güçlü gözüken taraftan baktıgınız sürece, objektiflik ve nesnellikten uzak oldugunuz sürece beni anlayacağınızı sanmıyorum.

Haklı eleştirileriniz,var benimle ilgili üslübum sert oluyo elimden geldigince nazik ve ince olmaya çalıştım emin olun.

Bu dediklerim tüm yorum yazanlar için değil. Ama sadece objektif olarak bi kendiniz yazdığınızı bide benim yazdıgımı okursanız belki anlaşırız.

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Neresi farklı referans sitemide uyelik demek değil mi
Üyelikler açılmadan nasıl referans olmayı düşünüyor inşallah anlatabilmişimdir
İyi forumlar

hocam üye olduğum için üyeliğin açık olup olmadığını göremediğimi düşündüm. bu yüzden böyle bir yorum yaptım iyi akşamlar

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1

İyi Forumlar

Kardeşim herhalde sen iyice yazılan şeyleri okumadan üyelerin üzerine gidiyorsun iyice bak oku hele ne yazmış üye konu ıçerisinde karşılaştığı bir durum hakkında biz eleştiride bulunmuş hiç bir kimse forumda eleştiride bulunamaz mı şayet doğru şayet yanlış forum kurallarını ve misyonu sürekli üyelerin her konusuna yazıyorsun burada forum kurallarına veya misyona aykırı olan şey nedir açıklar mısın bi önce sen üyelere bu şekilde davranarak birşey elde edemezsin üyelere pozitif yaklaş sorunlarını bi dinle çözüm önerilerini bi sun kendisine üslubunda bir bozukluk var ise bunu bu şekilde ifade edemeyeceğini söylersen daha uygun ve münasip olur.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Ben sizin açınızdan bakıyorum sizi anlıyorum fakat sürekli güçlü gözüken taraftan baktıgınız sürece, objektiflik ve nesnellikten uzak oldugunuz sürece beni anlayacağınızı sanmıyorum.

Haklı eleştirileriniz,var benimle ilgili üslübum sert oluyo elimden geldigince nazik ve ince olmaya çalıştım emin olun.

Bu dediklerim tüm yorum yazanlar için değil. Ama sadece objektif olarak bi kendiniz yazdığınızı bide benim yazdıgımı okursanız belki anlaşırız.

Dostum üye olarak sorununu bildirmek istiyorsan öncelikle hiyerarşiye uymalısın sen sorununu bir albay a anlatırsın o albay gelir bir üstü moderatör e anlatır, moderatörler smodlara iletir öncelikle iletişim şeklimiz bu şekilde olmalı
ek olarak forumun ana sayfasında en altta online listesi var oradan online bulup yazarsan daha çabuk cevap alırsın mesajlarına

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Öncelikle sakin olun. Bir anlık öfke her şeye mâl olabilir. Önemsiz konular bu tür şeyler. Belki yazdığın moderatör o an görevi ile ilgileniyordu, belki uzun bir makale yazıyordu belki de üst düzey yetkililer ile görüşme yapıyordu. Sen geri cevap alabildiysen forumun kalitesinde de sıkıntı yoktur :) Alamadıysan cevabı yine sıkıntı yoktur. İnsanların işi olabiliyor, mesaja bakamayacak durumda olabiliyor, afk olabiliyor her şey olabilir. Direk cevap alamadım diye ön görüşlü olmayın bu tür konularda. Sorun çözüldü ise ihbar vereceğim.

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Dostum üye olarak sorununu bildirmek istiyorsan öncelikle hiyerarşiye uymalısın sen sorununu bir albay a anlatırsın o albay gelir bir üstü moderatör e anlatır, moderatörler smodlara iletir öncelikle iletişim şeklimiz bu şekilde olmalı
ek olarak forumun ana sayfasında en altta online listesi var oradan online bulup yazarsan daha çabuk cevap alırsın mesajlarına

Hocam iyi günler
Üstte dediginiz konuda haklısınız ama biraz acelem vardı netim yoktu arkadaşa tekrar dönmem uzun sürerdi bu yüzden direk s.mod A yazdım. Ama haklısınız.

2. Dediginiz konuya gelirsek aslında yazmıştım ama tekrar yazayım son etkinliğine yazmadan önce ve yazdıktan 5dk sonra bakmıştım. İlki 1 dakika önce değildi ama 2. Bakışım 1 dakika önceydi yani bakılmış ama cevap verilmemiş. Veya hiç bakılmamış..

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Hocam iyi günler
Üstte dediginiz konuda haklısınız ama biraz acelem vardı netim yoktu arkadaşa tekrar dönmem uzun sürerdi bu yüzden direk s.mod A yazdım. Ama haklısınız.

2. Dediginiz konuya gelirsek aslında yazmıştım ama tekrar yazayım son etkinliğine yazmadan önce ve yazdıktan 5dk sonra bakmıştım. İlki 1 dakika önce değildi ama 2. Bakışım 1 dakika önceydi yani bakılmış ama cevap verilmemiş. Veya hiç bakılmamış..

İkinci dediğim de aslında 1. ile alakalı online listesinde sarışınları bul onlar mod veya tim elemanlarına iletir sorunun daha kolay çözülür

Cevap alamadığın konuya gelecek olursak da smod lar genellikle moderasyon ve tim liderliği üstlendiğinden ötürü günde yüzlerce mesaj geliyor çeşitli nedenlerle hangi birini okuyup cevap verecekler zaman kalmıyor herkese o yüzden sende anlayış göster biraz

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Ben Kimseye Kızmıyorum Arkadaslar Yanlıs Anladınız Sanırım Üyelikler Kapalıdır Sadece Ve Birinin Referansıyla O Kişi Alınamaz Bunu Demek İstedim Sadece Ama Yanlıs Anladınız Yanlıs Anlayanlardan Özür Dilerim Kardeşim Sürekli 7/24 Acıgım Ve Bana Bir Pm Gelmedi Söyle Bir Sorunum Var Diye Günde 200 300 Kişiye Yanıt Verdigimiz Ve Özelden Konustugumuz İnsanlar Oluyor Herkeze Teker Teker Cevap Vermeye Calısıyoruz Yanlıs Anladıysanız Özür Dilerim

İyi Forumlar

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
İyi de bana yazdınız ve ben, siz konuyu açmadan önce zaten cevap verdim? Bir kopukluk yok.Mesajı görür görmez dönüş yaptım.Bir sorun yoktu.

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
İkinci dediğim de aslında 1. ile alakalı online listesinde sarışınları bul onlar mod veya tim elemanlarına iletir sorunun daha kolay çözülür

Cevap alamadığın konuya gelecek olursak da smod lar genellikle moderasyon ve tim liderliği üstlendiğinden ötürü günde yüzlerce mesaj geliyor çeşitli nedenlerle hangi birini okuyup cevap verecekler zaman kalmıyor herkese o yüzden sende anlayış göster biraz
Konuyla alakası yok ama o imzanda parantez içindeki nin anlamı ne ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.