Moderatörlerin üyelerden kopuk olması..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
İyi de bana yazdınız ve ben, siz konuyu açmadan önce zaten cevap verdim? Bir kopukluk yok.Mesajı görür görmez dönüş yaptım.Bir sorun yoktu.

Hocam iyi günler aynı anda oldu :) sizin ve diğer kişiye attıgım mesajdan 4-5 dk sonraları da 1dk önceyi görünce bu konuyu açtım açtıktan sonra sizin mesajınız geldi. Bu yüzden siz kusura bakmayın.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Ben Kimseye Kızmıyorum Arkadaslar Yanlıs Anladınız Sanırım Üyelikler Kapalıdır Sadece Ve Birinin Referansıyla O Kişi Alınamaz Bunu Demek İstedim Sadece Ama Yanlıs Anladınız Yanlıs Anlayanlardan Özür Dilerim Kardeşim Sürekli 7/24 Acıgım Ve Bana Bir Pm Gelmedi Söyle Bir Sorunum Var Diye Günde 200 300 Kişiye Yanıt Verdigimiz Ve Özelden Konustugumuz İnsanlar Oluyor Herkeze Teker Teker Cevap Vermeye Calısıyoruz Yanlıs Anladıysanız Özür Dilerim

İyi Forumlar

Kimse yanlış anlamadı yazıklarınızı bir daha okuyun sürekli her konuda sizin forum kurallarını ve misyonu konulara alet ettiğinizi görüyorum birde hem siz yanlış anladınız diyorsunuz hem özür diliyorsunuz yanlışlık yapan sizsiniz kimse yanlış anlamadı en başta bu şekilde bir açıklama yapılabilirdi lütfen her konuya forum kurallarını ve misyonu alet etmeyin özürü yanlış anlayan, yapan taraf diler ve siz burada yanlış bir açıklama yaptınız buna karşılık özür dilediniz bu düzeltmeyi de yapayım.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Kimse yanlış anlamadı yazıklarınızı bir daha okuyun sürekli her konuda sizin forum kurallarını ve misyonu konulara alet ettiğinizi görüyorum birde hem siz yanlış anladınız diyorsunuz hem özür diliyorsunuz yanlışlık yapan sizsiniz kimse yanlış anlamadı en başta bu şekilde bir açıklama yapılabilirdi lütfen her konuya forum kurallarını ve misyonu alet etmeyin özürü yanlış anlayan, yapan taraf diler ve siz burada yanlış bir açıklama yaptınız buna karşılık özür dilediniz bu düzeltmeyi de yapayım.

Asistan gayet normal bir dille yazmış aslına bakarsanız. Ve nihayetinde "asistan". Öğrenmek için burada. Yönetime geçiş evresi. Haliyle bu tip şeyler yazması doğal. E asistanlığa da sizler değil biz öğreteceğiz. Onun için konuyu saptırmayın. Bu kişiye dair sorun varsa bana yazın. Genel olarak bir asistana dair sıkıntı varsa bir üstüne iletin. Ama çok büyük bir sıkıntı göremiyorum.

bu konu uzar post kasmaya girer

//ihbar kutu konu

Takip ediyorum konuyu, sorunlar kesin bir dille çözülsün diye bekledim. Endişe etmeyin.

Hocam iyi günler aynı anda oldu :) sizin ve diğer kişiye attıgım mesajdan 4-5 dk sonraları da 1dk önceyi görünce bu konuyu açtım açtıktan sonra sizin mesajınız geldi. Bu yüzden siz kusura bakmayın.

Sorun değil. Ama keşke sabretseydiniz biraz. Mesajları boş geçmemeye özen gösteriyorum. Arkadaşlarım da öyle. Ama gerçekten çok işimiz var. Farklı platformlardan mesajlar var. E bir de insanız malum bir reel hayatımız var. Haliyle mesajlara direk bakamıyoruz.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Tüm postları okuyamıyorum, istediğin cevabı aldığını düşünüyorum ancak içimin rahat olması adına bir mesaj da ben yazmak istiyorum.
Arkadaşlar, hem çalışan hem okuyan bir insanım. Foruma bu halde bile iyi vakit ayırdığımı düşünüyorum.
Bilen bilir,mesajlara da sürekli cevap vermeye çalışıyorum. Zmde dahi, duvarınıza gelip yazmamın bir incelik olduğunu, buna layık olduğunuzu düşünüyorum.
Şöyle bir benzetmem vardır, yöneticiler beden ise üyeler ruhtur. Ruhsuz beden de cesettir.
Siz olmasanız, bizim burada yöneticiliğimiz kime? Birimiz yanlış başlıkta konu açacak,diğeri de başlığı düzenleyecek. Bu mu ? Hayır. Burası üyelerin forumu. Yöneticilerin değil. Sizin istediğiniz şeyler oluyor, istedikleriniz olsun diye uğraşılıyor.
Kendimden devam edeyim, çoğu zaman mobil olarak buradayım ancak gerçekten sorumluluklar yüksek. Bunu kendi egomu tatmin etmek veya burada kilitli konuya yazabildiğimi göstermek için söylemiyorum. Gerçekten herbirimizin işi vaktinden çok olabiliyor.
Herkesin bir real hayatı olduğu gibi, sürekli giremeyeceği gibi, sizin mesajlarınızı da gördüğü gibi cevaplayamayabilir. Keşke 1 gün sorumluluğu,"yönetim,üyeleri takmıyor" diyenlere verebilsek. Yönetimimizde diye her adımına kefil olamam. Ancak buradaki herkes çok değerli. Lütfen, biraz empati yapın.
Çok önemli son notum, mümkün mertebe sorularınızı hiyerarşiye uygun olarak sorun.
Bakın üstünüz albay, yazın bir albayımıza, sorunuzun cevabını bilmeyen asistan yok forumumuzda. Ancak siz üdyye, albaylar üdyye,tuğgeneraller üdyye dersek bu iş üdyyi bir hayli zorlayacaktır.
Hiyerarşi sırasını bozmadan. Siz bir albaya sorun, albayda sorunun cevabı yoksa bırakın o tuğgenerale sorsun size cevap gelsin. Yine de diyorum, benim ziyaretçi mesajım da, özel mesajım da ardına kadar açık. Saygı-sevgi çerçevesinde her sorunuzu "mümkün olduğu sürece" cevaplayacağım.
İyi forumlar dilerim

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
Öncelikle kefilli üyelik sistemi kullanmıyoruz üyelik alımlarını açıp panelden tek tek inceleyerek onaylıyoruz birkaç Admin oturup günlerce bile sürebiliyor. Diğer konuya gelirsek en ufak sorunda dahi hiyerarşiyi kırıp bir üst düzey yöneticiyi soru yagmuruna tutarsanız o an yogunlugundan dolayı cevap alamayabilirsiniz bekleyin arkadaşlar 1 saat sonra cevap gelsin 5 saat sonra veya 1 gün sonra gelsin sonuçta biz burada 1 kisiye değil yuzbinlerce uyeye hizmet veriyoruz ve hiçbir kazanç gelir olmadan gönüllü bir şekilde. Kendimden örnek vereyim bilen bilir okuyorum çalışıyorum ve bilgisayar üzerinden tonlarca iş yapıyorum bu yoğunlukta bile hepinizle ilgileniyorum atılan sacma alakasiz mesajlara bile cevap yazıyorum şu forumda 10 dakika online gezsem bana minimum 15 20 mesaj geliyor ha atmayın demiyorum atın canınız sagolsun fakat yardım istediginiz konu kimle ilgiliyse ilk ona gitmelisiniz mesela üst düzey yönetime birşey mi iletmek istediniz ? Açık bir moderatöre (mod,umod,kmod hangisi var ise) bildirin durumu o mutlaka bana veya baska bir co admine admine veya smoda durumu iletecektir bizde musait olduğumuzda bakarız elbet siz sanıyorsunuz ki biz sadece forumda geziniyoruz olaylara mudahele ediyoruz yani sadece saatin görünen kısmı gibiyiz ama saatin mekanizmasını görmüyorsunuz asıl iş orda bazen günlerce tartışıyoruz kafa yoruyoruz bir yenilik yapmak için yeni projeler uygulamak için ve sürekli rutin olarak forum düzenini yönetim düzenini sağlıyoruz. Kısacası emege saygınız olsun biz sizden para pul maddiyat beklemiyoruz sadece manevi değer bekliyoruz böyle ileri geri konular açmayalım su güzel ortamı germeyelim.

İyi forumlar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.