Rahatsız edilen bir bayan

Ungodnigga

Üye
19 May 2016
121
0
cüpiter
Merhaba arkadaşlar bir bayan arkadaşımın instagram ve Twitter hedaplarına sürekli fake hesaplardan cinsel içerikli sapıkça mesajlar gelmekte bu konuya kesin bi çözüm nasıl buluruz

Şimdiden teşekürler

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
bak yerinde olsaydım ipsini bulur kendim hallederdim

tw de yasak sen ipsini bulursan modemini yakarım ben

Unutmayin ki morem yakmak vs. Imkaniz degil ancak imkansiza yakindir. Ayrica ip ile yapabileceklerin sinirlidir. Port acigi varsa ki gahminimce yaşca buyuk birisi oyle islerle ugrasmaz en fazla yapabilecegin ping gondemrek olacaktir.
Ip adresjni bulma konusunda fakescriptler mevcut sosyal muhendislik ile bulabilirsin hem hesabini ele gecirirsin hemde ip adresini alabilirsin :) gerisi sizin hayal gucunuze kalmis iyi forunlar

merak etmeyin 12 ermeni modemi yaktım biliyorum işi burda bana mal muamelesi yapmayın

Oncelikle tertipinizi takinin.

Ben size oyle birsey demek istemedim.

Ayrica altini ciziyorum ( imkansiz degil) diye bir cumle eklemis bulunmaktayim. Geri kalan paragrafi arkadasa yazmistim. Ustunuze alinmaniz biraz sacma cunku zaten siz biliyorsunuzdur :) modemi yakan bir insana sosyal muhendislik anlatmam biraz sacma degilmi ? Onu konu sahibi arkadasa yazmistim. Iyi forunlar ayrica ihbar edilmemniz icin yorumunuzu duzeltiniz. Ben etmiyorum guzelce konusarak cozebilecegime inaniyoum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Bak dostum biraz sosyal muhendıslık dıyebılrıım oda tamam vs desın sonra ona bır tane ıplogger yollasın lınke basmasını soylesın bastımı ıpsıını alıp engellesın sıber suclara atsın ve bitti.. ^^ (Ama tabi sapıklar ceza almıyordu dimi..)

DontPanic12

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
747
0
BAKÜ
Oncelikle tertipinizi takinin.

Ben size oyle birsey demek istemedim.

Ayrica altini ciziyorum ( imkansiz degil) diye bir cumle eklemis bulunmaktayim. Geri kalan paragrafi arkadasa yazmistim. Ustunuze alinmaniz biraz sacma cunku zaten siz biliyorsunuzdur :) modemi yakan bir insana sosyal muhendislik anlatmam biraz sacma degilmi ? Onu konu sahibi arkadasa yazmistim. Iyi forunlar ayrica ihbar edilmemniz icin yorumunuzu duzeltiniz. Ben etmiyorum guzelce konusarak cozebilecegime inaniyoum :)
pardon az önce birisi bana sövdğ forumda baya kızdımda neyse siz mağdur görün

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
1
117
İnstagram Hesabını ver form atalım alalım gardaş yada söğle engellesin heryerden evine gelse polis çağırsın bukadar moruq başka birşey yapma bence ne kadar hesab açabilir ki adam

Herkese Teşekür ederim fakescript olayına bakacağım

hocam fake scripte hiç girme bence kolay hacklemek istiyorsan ssl forum uygula hemen al:saskin2

Moderatör tarafında düzenlendi:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Dostum hiç uğraşmana bile gerek yok hessabını gizliye çeksin tanıdıklarıyla takipleşsin rahatsız edilmemiş olur

Fakat amaç o kişiyi tesbit etmek ise siber suçlarala görüşün derim...

Yüksek ihtimal instagram o kişinin ip adresini vermeyecektir..

bayan hessabından sizde yazın

"Al canım buda benim fotoğrafımm <3" Gibisinden linkin içerisine bir fotoğraf koyun ve ip tesbitini yapın bir site vardı ismini aklıma getiremiyorum ip adresini çekiyordu link e tıkladığı zaman

İp adresini aldıktan sonra siber suçlara mail atabililirsiniz iyi günler diliyorum :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.