Sakın Cin Cagırmayın

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
Arkadaslar Simdi Anlatıcagım Olay Kesınlıkle Gercekdır .

Biz Adanadayken Kuzenım Cin Cagıralım Demisdi Ve Hazırlıkları Yapıp bi odaya gecıp kapıyı kılıtlemısdık . basladık cın cagırmaya ben korkutucu sakalar yapıyordum ve bı tane kuzenım korkup gıttı . Neyse Devam Ederken Artık İyice Korkutmaya Baslamsdm herkezi ama en sonunda bnm korkuttumu anladılar cin cagırma olayı fln bıttı . snra salona gecdk annemler teyzemler yengemley dayımlar hepsı yukardaydılar DVD ızlıcekdık ve ısıgı sondurduk ılk baslarda bıse yokdu ama snra cın cagıran kuzenımızın gozlerının aldı sımsıyahdı herkez korkdu ama ben ısı dalgaya aldm ısıgı acdım snra kapattık baska kuzenımızın gozunun altı sıyahlamısdı artık bnde korkmaya bslmsdm . bi daha acdk artık yukarı cıkdık ve herkez uyumusdu bız yukarda sohbet edıodk . snra uyuduk gece 4-5 gibi bn uyandm assagı ındım su ıcdım tam yatcakken bı kuzenım daha uyandı bana bakdı o sırada en buyuk olan kuzenımız tıtremeye baslamısdı uyanan kuzenım bana doru yaklasdı ve tıtreyen kuzenımızı uyandırdık uyandıgında aglamaya basladı sacma sapan seyler soledı . ve aglıya aglıya gerı uyudu . Ertesi Sabah Cin Cagıran Yani En Büyük Kuzenımızde Morluklar Vardı . Sonra Herkez Bu morlukların ne oldugunu sordu . bizde olayı anlattk ama kmse o morlukların neden oldugunu anlıyamadı .

btmfelaket

Üye
25 Ara 2009
189
0
ALLAH yardımcınız olsun kardesim ...Ayetel Kursi,Felak,Nas,İhlas suresini cok oku korkuyorsan ;)

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
Walla 6-7 Tane Kuzenle Cagırmsdk 1 ' i Korkup kacdı Tabi Cin Yuzuden Deil Benim Yuzumden Kacdı :D + Bu Olaydan Sonra Artık Cin Cagırmak mı . . . +

_HaCKeR_MaN_

Uzman üye
13 Kas 2009
1,049
0
Яa&
uğraşmayın arkadaşlar öle şeylerle delirirsiniz beni bi ara psikolojim pozulmuştu aynaya bakamıyodum
sanki aynadaki yansımam benden bağımsız hareket ediyodu

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
Aneenmle 5 Dayım ve 4 Teyzem 1 de annem olmak uzere 10 kardesler .) Yanı Baya bır Kuzneım War . :D

cky35

Üye
5 Ara 2010
93
0
ordan burdan :)
4 sene okudum merak etme karşında hafız var senın al bakalım
En’âm Sûresinin 112 . Ayetinde
İşte böylece biz her Peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman kıldık. Bunlar aldatmak için birbirlerine yaldızlı laflar fısıldarlar. Rabbin dileseydi bunu
yapamazlardı. O halde onları iftiralarıyla baş başa bırak.
En’âm Sûresinin 128 . Ayetinde
Onların hepsini bir araya toplayacağı gün şöyle diyecektir: “Ey cin topluluğu! İnsanlardan pek çoğunu saptırıp aranıza kattınız.” Onların insanlardan olan dostları,
“Ey Rabbimiz! Bizler birbirimizden yararlandık ve bize belirlediğin süremizin sonuna ulaştık” diyecekler. Allah da diyecek ki: “Allah’ın diledikleri (affettikleri) hariç, içinde
ebedi kalmak üzere duracağınız yer ateştir.” Ey Muhammed! Şüphesiz senin Rabbin hüküm ve hikmet sahibidir, hakkıyla bilendir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.