Sakın Cin Cagırmayın

_HaCKeR_MaN_

Uzman üye
13 Kas 2009
1,049
0
Яa&
Git Kuranı Aç Bak

Allah-u Teala CinLeri İnsanLara Bulaşması İÇin Yaratmadı Allaha İbadet EtsinLer Diye Yarattı Bunu Aklına Koy Zaten İnsan Birazcık Kafayı Çalıştırıp DÜşününce Anlıyor

cinlerin yaşantısı azda olsa insanlara benzer onlarda doğar ve ölür
Allah onları ibadet etmeleri için yaratı ama onlarında hıristiyan müslümanı var
Size yalan gelir küçüken bana musalat olmmuşlar bana bi muska yazdırmışlar ve o muska kendimi bildim bileli boynumda

kngkorsan

Katılımcı Üye
4 Eyl 2009
271
0
Bursa
Bende Eskıden Inanmazdm Hatta Cagırırken Bıle Alaya Alıodm Cın Bnm ICıme Gırms Gıbı Tıtrıodm Korkutuodm Ama Sonrası Malum .

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Ben herşeye inanırım ama cin çağırma olayına inanmıyorum arkadaşlar siz kimsiniz ki cinleri ayağınıza çağırıyonuz ve durup dururken içinize giriyor ve üstüne üslük cin içinize girince gözleriniz kararıyor,morluklar oluşuyor :D biryerleriniz kırılmamış iyi ? :)

Tabi ki arkadaşın yazdığı ayetlerden de anlaşılacağı gibi cinler,insanları sapıtmak ile uğraşırlar yani nefsinize yenilmeniz için uğraşırlar.

Bir ara bana da öyle şeyler olmuştu ama neden nasıl girdi bilmiyorum hatta cin girdiğinden de pek emin değilim ama şu anda 16 yaşındayım o zamanlar yaklaşık 10-11 yaşlarındaydım annemin anlattıklarına göre şöyle başladı bir gece ayağı kalkıp kendi kendime evde yürüyormuşum (uyur-gezer) ve saçma sapan şeyler söylüyormuşum "beş(5) nerde,beş(5) nerde" diyormuşum :D
Olaylar böyle başladı ve her gece bağırarak,korkarak uyanmaya başladım korkunç rüyalar görmeye başladım rüyamda nasıl diyim birisi birileri beni kasıyor,sıkıyordu sanki tabi sonra dua okuya okuya geçti Allah'a şükür.Bu tür olaylar oluyor arkadaşlar.Ama dediğim gibi cin çağırma olaylarına pek inanmıyorum ;)

XxKoraYxX

Üye
20 Eyl 2008
130
0
İstanbul
Ben herşeye inanırım ama cin çağırma olayına inanmıyorum arkadaşlar siz kimsiniz ki cinleri ayağınıza çağırıyonuz ve durup dururken içinize giriyor ve üstüne üslük cin içinize girince gözleriniz kararıyor,morluklar oluşuyor :D biryerleriniz kırılmamış iyi ? :)

Tabi ki arkadaşın yazdığı ayetlerden de anlaşılacağı gibi cinler,insanları sapıtmak ile uğraşırlar yani nefsinize yenilmeniz için uğraşırlar.

Katılıyorum +++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.