Slm THT Ahalisi Gördüklerimi Yazıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
1)Thtdeki gördüğüm yanlışlar ve doğrulardan bahsedeceğim...

Doğrulardan başlıyayım düzgün küfürsüz aile gibi bir site her konuda yardım etmeye çalışan aile :)

Yanlışlardan birisi şu ki adminler insanları ya da hayvan olacak insanları banlarken şu hatayı yapıyor argo kelime kullanıyorlarki kendilerince ceza veriyorlar..

Türk sitesi hacklemek yasak diyorlar bundan 1 yıl kadar önce black kardeşler Türk siteleri hackliyorlardı..

Bu arada Black King üslüp ve wifi kırıcısı yüzünden ban yedi yediği kaba tükürdü resmen

Yalansa yalan diyin :D

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Yalan.

Adminler değil modundan adminine kadar günde birçok insanla uğraşıyoruz, elbette sabır sınırlarımız hele de ramazanda daha bi düşük, saygısızlık yapan kişileri güllerle uğurlamak gibi bir adetimiz yok, olan bir forumun olduğunu da zannetmiyorum,

Asistan ve mod seçtiğimiz üyeleri aldığımız kriterler gayet açıktır.
Serverda root olmayı bilip bilmediklerinizi merak ettiğiniz yöneticiye bir serverın ID ve PW bilgilerini atarsanız size neler yapacağını seve seve gösterecektir.

Adı üzerinde Asistan ve moderatörler forumun işleyişinden mesuldurler ayrıca.
hack ile ilgilenen timlerimiz belirlidirler , Anka deface - Arge - Underground, bu kişiler içinde aynı testi yapabilirsiniz.

Biz burada kişileri bağlamıyoruz, yalnız diyoruz ki "Turkhackteam.net" ibaresi kullanacaksanız bu kurallara uymak zorundasınız, kişisel olarak gerçekleştirilen girişimlerden dolayı kimseyi neden sorgulayalım?

Son olarak 2008'den beri burada olmanıza rağmen foruma sadece 128 mesajla iştirak etmeniz bence sizin bu aile için elinden geleni yapmakta biraz çekingen olduğunuzu göstermekte, madem hataları inceliyorsunuz, o zaman buyrun beraber düzeltelim .

İyi forumlar :)

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Adminler değil modundan adminine kadar günde birçok insanla uğraşıyoruz, elbette sabır sınırlarımız hele de ramazanda daha bi düşük, saygısızlık yapan kişileri güllerle uğurlamak gibi bir adetimiz yok, olan bir forumun olduğunu da zannetmiyorum,

Serverda root olmayı bilip bilmediklerinizi merak ettiğiniz yöneticiye bir serverın ID ve PW bilgilerini atarsanız size neler yapacağını seve seve gösterecektir.

hack ile ilgilenen timlerimiz belirlidirler , Anka deface - Arge - Underground, bu kişiler içinde aynı testi yapabilirsiniz.

Biz burada kişileri bağlamıyoruz, yalnız diyoruz ki "Turkhackteam.net" ibaresi kullanacaksanız bu kurallara uymak zorundasınız, kişisel olarak gerçekleştirilen girişimlerden dolayı kimseyi neden sorgulayalım?

Son olarak 2008'den beri burada olmanıza rağmen foruma sadece 128 mesajla iştirak etmeniz bence sizin bu aile için elinden geleni yapmakta biraz çekingen olduğunuzu göstermekte, madem hataları inceliyorsunuz, o zaman buyrun beraber düzeltelim .

Birincisi ben daha davosa gelmem :D şaka bir yana 123 olmasın o komutanım göre göre yanlış bilgi veriyonuz

Black -King Türk sitesi hacklediğinin neressi yanlış geçen sene hackleyip zone-h ı gövdeye atmıştı hatırlarsanız....

Bir kere 123 mesaj atmışım demek ki boş yere post kasmamışım kendini süper hacker defacer olarak gösterdiğiniz kişiler gerçekte aslın ddos atan bir grup haberleride okudum nasayı hacklemişsiniz diye ahaha bi kere güldüm komutanım ddoss atmışsınız site açık neresi hack bunun ?

Diğer hackediğiniz sitelere eyvallah ellerinize sağlık bir sürü site hacklemissiniz..

Son düzenleme:

EmreCanYeil8

Kıdemli Üye
23 Nis 2015
2,507
3
Mars
Yalan.

Adam haklı beyler Dağılın.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Yalan.

Haklı

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Bir şey söyli mi hepiniz adminlerden korkuyorsunuz ki özgür düşüncelerinizi duyamıyoruz bu mudur yani?

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya

Birincisi ben daha davosa gelmem :D şaka bir yana 123 olmasın o komutanım göre göre yanlış bilgi veriyonuz

Black -King Türk sitesi hacklediğinin neressi yanlış geçen sene hackleyip zone-h ı gövdeye atmıştı hatırlarsanız....

Bir kere 123 mesaj atmışım demek ki boş yere post kasmamışım kendini süper hacker defacer olarak gösterdiğiniz kişiler gerçekte aslın ddos atan bir grup haberleride okudum nasayı hacklemişsiniz diye ahaha bi kere güldüm komutanım ddoss atmışsınız site açık neresi hack bunun ?

Ben silinen mesajlarınızı da görmekteyim sayın Asdaf :)

Black-king şu an burada mı? değil, demek ki yaptığı yanlışlar onun o rütbeden uzaklaştırılmasına sebep olmuş demektir.

Madem DDOS'u bu kadar küçümsüyorsunuz, buyrun, tim ve tim liderimiz her daim kapısını yeni kişilere açık tutmakta görüşebilirsiniz.
DDOS attack'a gelecek olursak, bu bilinen en eski açıklardan birisi, hack demek herhangi bir bilgiye ya da hakka nasıl ulaşmak anlamına geliyorsa ona ulaşımı engellemeyi de kapsamakta, öyle ya da böyle bu bir girişim ve başarıyla sonuçlanmakta.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara

Diğer hackediğiniz sitelere eyvallah ellerinize sağlık bir sürü site hacklemissiniz..

Bir şey söyli mi hepiniz adminlerden korkuyorsunuz ki özgür düşüncelerinizi duyamıyoruz bu mudur yani?

Black - King ban yedi hatırlatmak isterim.Ayrıca neden korkalım. Bu forumda kurallar var uymazsan cezası var. Ve kurallar kişi ile işlemiyor. Ben a sebepten ban yersem sende a yı yaparsan sende ban yersin . Eşitlik Ve adalet var.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Bakın şu an fikrinizi -hatta biraz da yapılanları ti'ye alarak ve kaba bir üslupla- savunuyorsunuz ve ben size hiçbir yaptırım uygulamıyorum, saygısını kaybetmeyen kimseye uygulamadığım/uygulamadığımız gibi, bence siz yönetime karşı önyargı sahibisiniz biraz da :)

TheDKC

Üye
6 Tem 2015
162
0
Konya

Kardeşim amacın ne? Sen doğru yanlış yerlerini bildirmek mi istiyorsun yoksa TurkHackTeam mi mi kötülemeye çalışıyorsun ? Söyle bizde bilelim.. Eğer kendini çok iyi yönetici, hacker olarak görüyorsan aç bi forum kur bi tim seni de görelim. :)

İYİ FORUMLAR..

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Ben silinen mesajlarınızı da görmekteyim sayın Asdaf :)
Black-king şu an burada mı? değil, demek ki yaptığı yanlışlar onun o rütbeden uzaklaştırılmasına sebep olmuş demektir.

Madem DDOS'u bu kadar küçümsüyorsunuz, buyrun, tim ve tim liderimiz her daim kapısını yeni kişilere açık tutmakta görüşebilirsiniz.
DDOS attack'a gelecek olursak, bu bilinen en eski açıklardan birisi, hack demek herhangi bir bilgiye ya da hakka nasıl ulaşmak anlamına geliyorsa ona ulaşımı engellemeyi de kapsamakta, öyle ya da böyle bu bir girişim ve başarıyla sonuçlanmakta.

DoS ve DDoS saldırılarının temel amacı hedeflerini etkisiz hale getirmektir, yani servis dışı bırakmaktır..

Demek ki öğreneceğiniz çok şey var komutanım ddos hack falan değildir..

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Kardeşim amacın ne? Sen doğru yanlış yerlerini bildirmek mi istiyorsun yoksa TurkHackTeam mi mi kötülemeye çalışıyorsun ? Söyle bizde bilelim.. Eğer kendini çok iyi yönetici, hacker olarak görüyorsan aç bi forum kur bi tim seni de görelim. :)

İYİ FORUMLAR..

Sen neden çekemiyorsun bu yorumları ben sadece kötülüklerini saymadım hatırlarsanız...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya

DoS ve DDoS saldırılarının temel amacı hedeflerini etkisiz hale getirmektir, yani servis dışı bırakmaktır..

Demek ki öğreneceğiniz çok şey var komutanım ddos hack falan değildir..

Sizin görüşleriniz sizi bağlar, bakınız:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ddos
gördüğünüz üzere hack kategorisi içerisinde açıklaması yapılmış durumda.

Siz olaya teknik bakıp kaba saldırı hack değildir diyebilirsiniz, unutmayın Brute Force'da DDOS temelli bir saldırı tekniğidir.

Bir yeri servis dışı bırakmak da karşı tarafı etkisiz kılmak yani onu hacklemek anlamına gelmez mi? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.