Slm THT Ahalisi Gördüklerimi Yazıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Farkettiysen tek kötü taraflarını diyorsun demedim , amacın ne dedim. Se-ZeR
i bozma çabasındasın olayları tam bilmeden yorum yapma eğer eminsen o zaman yap düşüncelerimizi daha iyi iletebiliriz.

Ben se-zer i neden bozim kardeşim beni kimse ilgilendirmez ben kendi düşüncem budur diyorum..

Birde Black-King o wifi kırıcı yüzündne banlandı :)

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara

nedeni ban yemek ten korkuyorsunuz.. Kendi düşüncelerinizi yumuşatmaya çalışıyorsunuz onlar ise düşüncelerini aktarıyor..

Doğru . Ama şu var . Forumda hemen ban yemezsin uyarılırsın. Ayrıca ban yemek için kural çiğnemek lazım. Zaten kurallar çok güzel şekilde dizayn edilmiş ve kargaşa önlemek için. Forumda düşüncesini söyleyen banlanmaz. Küfür eden vb banlanır.

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Doğru . Ama şu var . Forumda hemen ban yemezsin uyarılırsın. Ayrıca ban yemek için kural çiğnemek lazım. Zaten kurallar çok güzel şekilde dizayn edilmiş ve kargaşa önlemek için. Forumda düşüncesini söyleyen banlanmaz. Küfür eden vb banlanır.

Helal OLSUN KARDEŞİM SANA :D

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Ban yemen moda göre değişir sitede bir sürü hack arşivi var duruyor ama ben onaylatmak için mesaj attığımda konum silindi. Tim için en az 4 mesaj atıım hçbir şey demediler :)

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Arkadaşlar lütfen sakin, eleştirilere elbette açığız, yapıcı/yıkıcı farketmez, elbette yapıcı olması forum için daha faydalı olacaktır.

Sayın asdaf,
sorularınızın tamamına yanıt aldınız umarım?

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Arkadaşlar lütfen sakin, eleştirilere elbette açığız, yapıcı/yıkıcı farketmez, elbette yapıcı olması forum için daha faydalı olacaktır.

Sayın asdaf,
sorularınızın tamamına yanıt aldınız umarım?

Se-zer komutanım evet aldım yanıtı mı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.