SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatı/ ShuJaira

Learnz

Üye
27 Şub 2016
163
0
bendede aynı hata var ve ZYXEL de TCP-UCP seçenekleri yok sadece www,tfvp,vs seyler var.
baglantı gelmiyor.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Bende de var o hata ama bağlantı geliyor.

Kardeşim valla, basıyorum açmıyor :D :QE

bendede aynı hata var ve ZYXEL de TCP-UCP seçenekleri yok sadece www,tfvp,vs seyler var.
baglantı gelmiyor.

Hata veren dll doslayarını bulunuz. System32'nin içerisine atınız sistemi yeniden başlatın. SpyNet2.6Yı yönetici olarak çalıştırın. Uyumluluk ayarlarını xp ve w7 kullananalar xp service pack 2 olarka ayarlarsın w8 w8.1 w10 kullanılcıları ise w7 uyumluluk ayarında denesin hata ortadan kalkacaktır.

TheAbraham

Uzman üye
31 Ara 2015
1,454
0
Loneliness
Hata veren dll doslayarını bulunuz. System32'nin içerisine atınız sistemi yeniden başlatın. SpyNet2.6Yı yönetici olarak çalıştırın. Uyumluluk ayarlarını xp ve w7 kullananalar xp service pack 2 olarka ayarlarsın w8 w8.1 w10 kullanılcıları ise w7 uyumluluk ayarında denesin hata ortadan kalkacaktır.

Saol deneyeceğim

Harammm

Yeni üye
25 Mar 2016
29
0
Windows 10 da aynı ayarları deniyorum fud crypter ile cryptladıktan sonra server iyi güzel çalışıyor başlangıca da kendini ekliyor ama devredışı olarak ekliyor pc reset atınca daha çalışmıyor.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Windows 10 da aynı ayarları deniyorum fud crypter ile cryptladıktan sonra server iyi güzel çalışıyor başlangıca da kendini ekliyor ama devredışı olarak ekliyor pc reset atınca daha çalışmıyor.

Yeniden başlangıçta server aktif olmuyor ise
HKLM Startup , seçeğini aktif hale getirip serverınızı yeniden oluşturunuz...

Son düzenleme:

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Herhangi bir fark olmadı. Darkcomette de aynı sorun ile karşılaşıyorum. Windows 10 windows defender büyük sorun oluşturdu bana

Aynı Stabil ayarları kendimde kullanıyorum herhangi bir sorun veya kurban kaybı yaşamıyorum bir yerlerde yanlışlık yapmış olmalısınız ayarları tekrar gözden geçirin

Harammm

Yeni üye
25 Mar 2016
29
0
Aynı Stabil ayarları kendimde kullanıyorum herhangi bir sorun veya kurban kaybı yaşamıyorum bir yerlerde yanlışlık yapmış olmalısınız ayarları tekrar gözden geçirin

Daha öncelerde kullandım spynet ama windows 10 yoktu. Şimdi Darkcomette de aynı oluyor spynet de aynı oluyor xtreme de aynı. Server açılıyor başlangıca ekliyor kendini windows defender o saniye yakalıyor hiçbişey anlamadım ben bu işten.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Daha öncelerde kullandım spynet ama windows 10 yoktu. Şimdi Darkcomette de aynı oluyor spynet de aynı oluyor xtreme de aynı. Server açılıyor başlangıca ekliyor kendini windows defender o saniye yakalıyor hiçbişey anlamadım ben bu işten.

serverını crypter ederken sorunlar yaşıyor veya crypter eski olabilir... Windows 10 olsada serverını bozmayan crypter araştır . ilgili kaynak kodlarını bulursan visual ile kendin bile yapabilirsin veya daha önceden kodlanmış crypter indirerek fud yöntemlerini araştır hex ile bir çok antiyi geçebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.