SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatı/ ShuJaira

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatım/ ShuJaira

herşeyi yaptım kurban gelmiyo usta tw ile baglanıp halledermisin

Portlarınızın açıklığı tekrar kontrol ediniz açık olan portunuzun sadece TCP protokolü olmasına özen gösteriniz...

Inject ayarlarınızı doğrulugunu tekrar kontol ediniz

hasta5555

Üye
2 Nis 2013
208
0
Hocam sunumun çok güzel ama spynet te bir sorun algıladın 2 pcyim var tekini server tekini cilent olarak ayarlarını yaptın i deneyim bakayım dedim herşye güzel faskat sadece bir sorun gördüm webcam aç dediyim zaman kuranın pc ekranına web ayarları filan geliyor biraz sıkıntı gibi ama geriisi güzel onun için bir fix filan varmı ?

RHelax0805

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
514
0
abi ben yapdım arkadşıma da attım ama dosya bulunamadı ismi değiştirilmiş yada taşınmış diyor

Sherrıf1

Üye
29 May 2010
241
0
36

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Hocam 81 inci portu actım.serveri kendımde denedım oldu.Fakat herhangi bir güvenlik programı kullanmadığım halde pc ye reset atınca kurbanlar hatta bendei serverde gelmiyor sebebi nedir?

Inject ayarları üstündeki kayıt defteri tikleri işaretli değil ise işaretleyin ;

HKLM
HKCU

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.