Steam Hesap Çalma + Gold Combolist // Ardax76

TheH4cker

Üye
16 Mar 2017
91
0
İstanbul
süpersin adaşım teşekkürünü de verdim ama bu düşürdüğümüz hesaplara nasıl gireceğiz anlatabilirmisin cok güzel hesaplar düsürdüm en az 20 oyunluk ama rusça oldugundan hiçbir şey anlaşılmıyor lütfen yardım et

Learnz

Üye
27 Şub 2016
163
0
Usta 1 Tane Düşürdüm ama Nerden Giricem Kullanıcı Adını Bulamadım Yaw :/

Turkish Power

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
360
0
H A T A Y
Hocam şimdi herkez verdiğin combolist ve proxy den arama yapıyor herkez birbirininkini bulacak ve ilk bulan şifreyi değiştircek diğeri boşuna aramış olucak combolist ve proxy değiştirsek ?

BozQurd13

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
352
1
hesaplar buldu ama `Yanlış hesap adı veya parola. E-posta adresinizin hesap adınız ile uyuşmayabileceğini unutmayın.` diyor eposta degisme seyini anlatrmisn reiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.