TeamSpeak 3 Server kurdum arkadaşlarım giremiyor yardımcı olursanız sevinirim...

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
Burada Modemde Nat ' içinde TS_1 , TS_2 ve TS_3 doğru birşekilde yaptım ama yinede arkadaşlarım ıp me giremiyor.
NAT.PNG

Burada IP Addresi yazdım Dns yazdım
Ethernet%2BIP.PNG

İp nuram sitesindeki IP mi arakadaşlarıma veriyorum ama giremiyorlar bende IP TS 3 e girince (Trying to connect to server on) ve Sunucuya bağlanma başarısız diyor yardımcı olursanız sevirim eğer Teamviewerden yapabilirsenizde çok iyi olur.

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
Adı üstünde deneme süreli sevmiyorum , süresiz serverler buldum admin keyinide girdimde reklamlardan ve kısıtlamalardan sıkıldım evimde sınırsız internetim var herşeyi yaptım ama localhost ' tan giriyor ama IP den girilmiyor eğer bilginiz varsa konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Adı üstünde deneme süreli sevmiyorum , süresiz serverler buldum admin keyinide girdimde reklamlardan ve kısıtlamalardan sıkıldım evimde sınırsız internetim var herşeyi yaptım ama localhost ' tan giriyor ama IP den girilmiyor eğer bilginiz varsa konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

ts3 serveri açtin demi ? Sadece clienti açmadin yani ? Birde kendin girebiliyormusun yoksa sadece arkadaşlarinmi giremiyor ? Bu arada bir sürü ts var bi oda kurup onlardada konuşabilirsiniz.

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
Bu Oyun değilki Program kardeşim .
Online oyunlarda oyuncuları bir arada aralarında konuşmasını saglayan bir programdır.

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
Eksik Birşeyler Varsa Söylemen yeterli veya Hatalı Yaptıgım birşeyler

CMD İLE Yerel Ağ Bağlantısı
CMD.PNG

-
Nat
nat1.PNG

DMZ
dmz.PNG

Eksik Birşeyler Varsa Söylemen yeterli veya Hatalı Yaptıgım birşeyler

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Kardeşim sen portları aktif etmemişsinki
41aafbc80f1a456484250876cd7128a4.png

böyle gözükmeli ordaki ışık yanmalı.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Sadece port açmak yetmez. Yönlendirici de kullanmalısınız. Piyasadaki bedava ve kaliteli en güzel yönlendirici NO-IP bunu indir kurulumunu yap sonra servetini yönlendir tekrar dene :(

Ufoandaliens

Katılımcı Üye
8 Nis 2013
651
0
Ankara
Merhaba hocam,

Size ücretsiz 64 Kişilik bir sunucu sağlıyabilirim. Böyle işlerle uğraşmasın bizim güzel forum arkadaşımız.

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
Portları Aktif ettim Yine (Sunucuya bağlanma başarısız) diyor ama NO-IP indirdiklerim hepsi virüslü kurmadım bana link atabilirmisiniz acaba ?

IP verdiğim site:

IP.PNG

Aktifleştirdim
aktif.PNG

Yinede giriş yapamıyorum IP ile :(

korkusuz_01

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
0
Mersin
No-IP Yükledim ama siteye giriş yapmıyor bunun içinde kayıt olamıyorum DNS İle giriş yapabilirsem bir kaç DNS söylermisiniz ? bide NO-IP de neler yapacağıma yardımcı olurmusunuz ?
No-IP.PNG

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
No-IP Yükledim ama siteye giriş yapmıyor bunun içinde kayıt olamıyorum DNS İle giriş yapabilirsem bir kaç DNS söylermisiniz ? bide NO-IP de neler yapacağıma yardımcı olurmusunuz ?
No-IP.PNG

No ip bildiğim kadarıyla Türkiye de kapandı. Bilgisayarindaki güvenlik duvarı engelliyor olabilir. Yada herhangibir antivirüs ayni şekilde engelliyor olabilir.

10 Haz 2014
22
0
Ts konusunda pek bilgim yok ama güvenlik duvarını kapalı tutun uac ı kapatın cmd den ipconfig yazın ve ordaki local ip nizi alın yanına : atıp portunuzu ekleyin karşıdaki kişiye öyle bağlanmasını söyleyin sorununuzun çözülmesi gerek iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.