TTneti iyi buluyor musunuz ?

mostt4

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
615
0
Nereye
D-smart sözleşmesi bitti ttnete geçmeyi düşünüyoruz ttnet kullananlar iyimi kötümü ping sorunu falan varmı anlatabilir mi teşekkürler

MR MGD

Üye
21 Kas 2015
55
0
Facebookta Videoların Altına Bakarsan Görebilirsin :)

Örnek:
-Ttnet sayesinde 1 partlık videoyu 10 partlık izledim :)

amancan

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
475
0
Bursa
ttney yerine superonline dusunebilirisn ben kullnıyorum hiçbir sıkıntı yok muşterei hizmetleride cok hızlı işlem yapıyolar 3 kişi ortak kullnıyırouz daha hiç bir duşme filan yaşamadım.

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
TTnet gerçekten sıkıntılı bir alt yapı.Ben TTnet kullanıyorum video geç açılması,internet gitmesi geç bağlanma,sebebsiz yere ping çıkışı vb.. sorunlar sıkça oluyor.
Süper online tavsiye ederim.

Copsxx

Üye
17 Nis 2015
90
0
Adana
ttent için yavaş diyenleri hiç anlamıyorum. Kotalı veya mbps'si düşük kullanırsan her adsl'de bu sorunu yaşaman doğal ben 2 yıldır kullanıyorum 24 mbps hipernet ve daha hiçbir videoda donduğunu görmedim son derece hızlı ve gayet memnunum !

2 Tem 2015
115
0
Kesinlikle ttnet'ten vazgeçmemelisin yıllardır bu işi yapan insanlar daha tectübelidir tek kötü yanı akk'dir akk'siz ucuz interneti Türkiyede bulamazsın. En iyi alyapı ttnet'tedir (tabi altyapı denebilirse ddos atıyoz bizim internet çöküyor :SADSADSA)

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
ttnet cebini superonline seni düşünür superonline geç geçen hafta sebepsiz yere 1 hafta boyunca internetim yoktu 444 0 375 aradıgımda sorununuz halledildi vs vs. bahanelerle geciştirdiler internet geldi hızına baktıgımda 10 kb/s di.Sözleşmeyi fesh ettim.Islak imzayı attım ertesi gün telefonlarıma cıkmayan destek ekipleri aramaya başladı yok efendim tekrar gelin aynı paketinizi 45 tl den verelim vs. vs. superonline geçmeni tavsiye ederim.

2 Tem 2015
115
0
Ttnet kullanıyorsanız vazgeçmeyin diyer servis sağlayıcılar size daha çok problem çıkaracaktır superonline yeni olduğu için geçmenizi tavsiye etmem altyapısı ttnet'tn iyi olamaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.