TTneti iyi buluyor musunuz ?

akatsuk103

Üye
4 Eki 2013
208
0
Denizli
2 Yıldır süperonline kullanıyorum, tek bir sıkıntı bile çıkarmadı,
-Adil Kullanım Kotası Yok
-16mbps hız
-Hiç ihtiyacım olmadı ama müşteri hizmetleri çok iyiymiş duyduğuma göre
-Hiç kesinti yapılmıyor.
Ben ttnetten geçtim iyikide geçmisim

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
2009 dan beri Ttnet kullanıyorum eğer Fiber kullanırsan interneti anlarsın diğer türlü çık sıkıntı fiber alırsan rahatsın yalnız adil kullanım kotası çabuk asılıyor 75 gb benimkisi. Hız 24 Mbps aşınca 3 e düşüyor.

Ama superobline i bilemiyorum :)

O kadar da kötü değil Ttnet arkadaşlar :)

BYWanders

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
428
0
İstanbul
Vallha 2 yıldır kullanıyorum bir zararını görmedim ben tabi pingten felan pek anlamıyorum bu işlere yeni başladım

Qey

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
253
0
Nereye
ilden ile fark ediyor arkadaşlar bizim memlekette her gün kesinti oluyor mesela

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Bina yeni oldugu icin hergun musteri hizmetleri ile konusuyorum ping cok kesinti cok online oyun oynayanlarin basina bela...

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
TTnet ilk abone olduğumuz 1 ay boyunca interneti kesmişti modemde sorun vardı her akşam aradık aradık en son geldiler yaptılar

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
D-Smart 'tan memnunsan TTNet'den de memnun olursun merak etme. TTNet Pişmanlıktır, diyenlere söylüyorum, asıl D-Smart Pişmanlıktır :) Kullananlar bilir D-Smart'ın sıkıntılarını...

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
D-Smart 'tan memnunsan TTNet'den de memnun olursun merak etme. TTNet Pişmanlıktır, diyenlere söylüyorum, asıl D-Smart Pişmanlıktır :) Kullananlar bilir D-Smart'ın sıkıntılarını...

Sanırım D-Smart TTnet altyapısı kullanıyor yanı tek yumurta ikizleri değişen tek şey adları belki TTnet D-Smart'ı engelleyebilir kullanmasınlar diye

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
Sanırım D-Smart TTnet altyapısı kullanıyor yanı tek yumurta ikizleri değişen tek şey adları belki TTnet D-Smart'ı engelleyebilir kullanmasınlar diye

Orasını bilmiyorum. Hızından bahsetmedim zaten. D-Smart, gerek müşteri hizmetlerinde saatlerce şarkı dinletmesi, gerek ek faturalar ile çok güzel kazık atmasıyla müşteri memnuniyeti sağlayamayan bir firma. Zaten taahhüt sıkıntılarını söylemiyorum bile.. Kendimizden biliyorum, zamanında ne kazık yemiştik D-Smart'tan ...

Sonra TTNet'e geçince yüzümüz gülmüştü bir anda :) İnternet hızını tartışıyorsanız, "Türkiye'nin İnternet Hız Problemi " gibi bir başlık olması lazımdı konuda. Çünkü hız problemini bir firmaya bağlamak haksızlık olur. Türkiye'nin genelinde bir hız problemi var. Dünyadaki internet hızı ile Türkiye'de ki, hızını karşılaştırınca çok düşük bir seviyede kalıyoruz. Su götürmez bir gerçek bu..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.